Авторські статтіНовини

Астрофізик розповів, чим насправді була Вифлеємська зірка

Вифлеємська зірка та її походження було однією з тих таємниць, які вчені обмірковували протягом багатьох століть, а також тим, що Грант Метьюз, професор теоретичної астрофізики та космології на кафедрі фізики в Університеті Нотр-Дам, вивчав протягом більше десяти років. Виявилося, що вона насправді може бути не зіркою.

“Астрономи, історики та богослови міркували про питання Різдвяної зірки на протязі багатьох років. Де і коли вона з’явилася? Як вона виглядає? Невже з мільярдів зірок, вона світила яскравіше всіх в той день? Сучасна астрофізика намагається пояснити одне з найбільших астрономічних подій в історії”, – сказав Метьюз.

Вивчивши історичні, астрономічні та біблійні записи, Метьюз вважає, що подія, що привела жерців давнього Вавилона і Месопотамії, було вкрай рідкісне планетарне вирівнювання, що сталося в 6 році до нашої ери, і подібне явище може ніколи не буде помічене знову.

Під час цього вирівнювання, Сонце, Юпітер, Місяць і Сатурн були в Овні, у той час як Венера була поруч у Рибах, а Меркурій і Марс знаходилися на іншій стороні в Тельці. У той час, Овен також був у положенні весняного рівнодення. Присутність Юпітера і Місяця означало народження правителя з особливою долею. Сатурн був символом дарування життя, а присутність Овна в день весняного рівнодення також ознаменувало початок весни. Те, що сталося вирівнювання в Овні, сказав Метьюз, означало народження правителя Іудеї. Таким чином, про Різдво волхвів попередила не зірка, а дуже рідкісній порядок розміщення планет.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh