Авторські статтіНовини

Астрофізик розповів, чим насправді була Вифлеємська зірка

Вифлеємська зірка та її походження було однією з тих таємниць, які вчені обмірковували протягом багатьох століть, а також тим, що Грант Метьюз, професор теоретичної астрофізики та космології на кафедрі фізики в Університеті Нотр-Дам, вивчав протягом більше десяти років. Виявилося, що вона насправді може бути не зіркою.

“Астрономи, історики та богослови міркували про питання Різдвяної зірки на протязі багатьох років. Де і коли вона з’явилася? Як вона виглядає? Невже з мільярдів зірок, вона світила яскравіше всіх в той день? Сучасна астрофізика намагається пояснити одне з найбільших астрономічних подій в історії”, – сказав Метьюз.

Вивчивши історичні, астрономічні та біблійні записи, Метьюз вважає, що подія, що привела жерців давнього Вавилона і Месопотамії, було вкрай рідкісне планетарне вирівнювання, що сталося в 6 році до нашої ери, і подібне явище може ніколи не буде помічене знову.

Під час цього вирівнювання, Сонце, Юпітер, Місяць і Сатурн були в Овні, у той час як Венера була поруч у Рибах, а Меркурій і Марс знаходилися на іншій стороні в Тельці. У той час, Овен також був у положенні весняного рівнодення. Присутність Юпітера і Місяця означало народження правителя з особливою долею. Сатурн був символом дарування життя, а присутність Овна в день весняного рівнодення також ознаменувало початок весни. Те, що сталося вирівнювання в Овні, сказав Метьюз, означало народження правителя Іудеї. Таким чином, про Різдво волхвів попередила не зірка, а дуже рідкісній порядок розміщення планет.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України