Авторські статтіЗдоров'я

Аспірин може виявитися найбільш безпечним засобом від раку

Тисячі пацієнтів збираються взяти участь у міжнародному клінічному випробуванні, щоб перевірити, чи аспірин використовуватися для запобігання раннього розвитку раку.

Аспірин є доведеним болезаспокійливим засобом, а також профілактикою і лікуванням серцевих захворювань та інсульту. Дослідження у цій області виявили цікавий «побічний» ефект – препарат, як правило, або перешкоджає розвитку раку у людей, або робить рак ранній стадії менш активним. Тим не менш, жодних великих клінічних випробувань ніколи не робили, щоб протестувати цей препарат на таке дійсно важливе вплив на організм.

Дослідження Add-Aspirin має намір досліджувати це питання за допомогою масового довгострокового випробування в трьох країнах. Дослідники вважають, що аспірин може виявитися найбільш безпечним засобом від раку і, до того ж, самим бюджетним.

«У той час, як ми звикли до новітніх методів лікування раку, які є відносно дорогими, можливість перепрофілювання недорогого універсального лікарського засобу, доступного у всьому світі для зупинки розвитку раку або його уповільнення, потенційно може бути результативною», – заявив ірландський доктор і один з дослідників Грегорі Леонард.

«Результати цього дослідження можуть надати величезний вплив на глобальну навантаження на рак, особливо враховуючи зростання захворюваності на рак в країнах з більш низьким рівнем доходів».

У ньому візьмуть участь 11 000 учасників з Великобританії, Ірландії та Індії, в тому числі 300 пацієнтів, які відвідують одну з 10 беруть участь у випробуваннях лікарень.
Кожен з них зазнає або почне лікування ранньої стадії раку молочної залози, шлунка, стравоходу або передміхурової залози.

Випробування буде перевіряти, чи варто приймати аспірин щодня протягом п’яти років після того, як традиційні методи лікування раку можуть зупинити його від повернення, а також вивчити будь-які можливі побічні ефекти. Після цього пацієнти будуть спостерігатися протягом десятиліття після того, як вони закінчать прийом препарату.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України