Економіка

«АрселорМіттал Кривий Ріг» відремонтував машину для розливання чавуну

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» виконав ремонт розливу №3, інвестувавши в оновлення обладнання 25 мільйонів гривень

Передає Голос українською  з посиланням на GMK center.

Під час ремонту фахівці частково замінили залізобетонні складові, основні металоконструкції та вузли – редуктори, конвеєрне обладнання, спеціальні кріплення, ланцюги, мульди. Силами цеху очищено обладнання машини, а також зливна каналізація.

Також, шляхом заміни матеріалів частин ланцюга конвеєра було усунуто проблему розривів ланцюга, та реконструйовано 76 м під’їзного залізничного глухого тупика №6 для транспортування платформ з чушковим чавуном.

«АрселорМіттал Кривий Ріг» відремонтував машину для розливання чавуну

Загалом у цеху «АрселорМіттал Кривий Ріг» працює три такі розливні машини. Вони призначені для перетворення рідкого чавуну на чушки. Відновлений агрегат експлуатується з кінця 1950-х років, а капітальні ремонти проводяться раз на три роки. Продуктивність розливу №3 становить понад 35 тис. тонн чавуну на місяць.

«Машина працює добре. До ремонту, бувало, кілька разів за зміну зупинялася, тому ремонтникам потрібно було щось підправляти, налаштовувати. А це знижувало виробництво. Наразі ми працюємо стабільно, вчасно виконуємо замовлення на певну марку чушкового чавуну», – зазначив Анатолій Ведмідь, машиніст розливальних машин підприємства.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України