Економіка

«Армія відновлення» виконала роботи на понад 30 млн грн, – Мінекономіки

Держава виплатила понад 30 млн грн безробітним за виконання суспільно корисних робіт в рамках проекту «Армія відновлення»

Про це повідомила заступник міністра економіки України Тетяна Бережна в етері національного телемарафону, повідомляє прес-служба відомства.

«На сьогодні до «Армії відновлення» залучені вже понад 5 тисяч безробітних у 10 областях. Держава виплатила їм за виконання суспільно корисних робіт понад 30 млн грн, в тому числі з початку 2023 року – 6,3 млн грн. Цього року уряд збільшив фінансування на виконання таких робіт до 104 млн грн. І сподіваємось, що інші регіони, в яких ще не здійснюються суспільно корисні роботи, найближчим часом долучаться до цього проекту, а в областях, де вони вже розпочаті, активніше залучатимуть до них безробітних», – розповіла Бережна.

За її словами, до виконання таких робіт найбільше безробітних нині залучено в Полтавській області – майже 1500 осіб, Сумській – понад 1000 осіб, Київській – понад 900 осіб, Донецькій – 710 осіб.

Види суспільно корисних робіт залежать від потреб регіону. Зокрема, безробітних залучають до розбору завалів і відновлення житлових будинків, пошкоджених в результаті бойових дій, облаштування підвальних приміщень під укриття, фасування гуманітарної допомоги, приготування їжі військовим, плетіння маскувальних сіток. За виконання таких робіт вони отримують щонайменше 6700 грн.

Заступник міністра також зазначила, що серед безробітних, яких залучають до «Армії відновлення», є як чоловіки, так і жінки в майже рівній пропорції, більшість з них – люди в найбільш працездатному віці 35-50 років, за професійною групою це переважно кваліфіковані робітники (сільського та лісового господарства, робітники з інструментом, робітники з обслуговування технологічного устаткування та машин).

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України