Архиєпископ Дубліна: в країні зростає насильство

Під час проповіді 1 січня 2017 р. на Месі, де був присутній президент Ірландії Майкл Гіґґінс, Архиєпископ Діармуід Мартін з Дубліна говорив про зростаюче насильство в країні, пов’язане із діяльністю злочинних угрупувань та наркоторговців.

Проповідуючи в церкві св. Терези в Дубліні, він запитав: «Чи ці люди колись зрозуміють, чи вони цілком засліплені своїми егоїстичними інтересами в наркоторгівлі, торгівлі смертю, яка є настільки фінансово вигідною, що її провідники відчувають потребу вбивати інших для того, щоб зберегти свою владу і, як повідомляють в новинах, навіть наймають кіллерів з-за кордону, щоб ті виконали їх злочинну справу?», повідомляє CatholicCulture.org

Він додав: «Сумно чути про кількість ножових поранень, яка в минулому році значно зросла, часами серед дуже молодих людей. Що стоїть за таким безглуздим насильством? Чи в серцях і розумах молоді розбудовується все зростаюча злість? Чи це – ще одна форма порожнечі і розчарування, які засліплюють людей настільки, що вони стають здатними нанести шкоду як іншим, так і самим собі?… Що можемо зробити ми для того, щоб перетворити ту доброту, яка ще є в нашої молоді, на тривалу нову культуру ненасильства?»

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen + ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh