Духовне

Архиєпископ Дакки: жінки та молодь – свідки Доброї Новини в Азії

«Жінки та сім’ї в Азії дають свідчення Євангелія, незважаючи на численні виклики та труднощі», – на цьому наголосив кардинал Патрік Д’Розаріо, Архиєпископ Дакки (Бангладеш) та Президент Відділу з питань мирян та сімей Федерації Єпископських Конференцій Азії, даючи інтерв’ю для інформагентства «Фідес».

«В азіатських країнах, таких, як Бангладеш, Камбоджа, Індія, Малайзія, Південна Корея та Сінгапур, є сім’ї і жінки, що у своєму щоденному житті зазнають погроз та зловживань, однак, дають героїчне свідчення Євангелія. Існує молодь, яка перебуває у пошуку сенсу життя та, віднайшовши його в Христі, розповідає про свою радість», – наголосив архиєпископ Патрік, додавши, що мирянські спільноти в Азії сьогодні є великою допомогою також і в душпастирстві.

В ході інтерв’ю було згадано, що нещодавні зустрічі делегатів Федерації Єпископських Конференцій Азії зосередили свою увагу на темі сім’ї, ставлячи собі як орієнтир Папське Напоумлення «Amoris Laetitia». Як підкреслив Кардинал Д’Розаріо, Відділ з питань мирян та сімей Федерації Єпископських Конференцій Азії для ефективності свого служіння пропагує модель співпраці між експертами різних азіатських країн. Перша робоча зустріч, що відбулася у В’єтнамі, мала на меті виявити нові можливості для мирян та роздумати над приготуванням до наступної Генеральної Асамблеї Федерації. Окрему увагу було присвячено приготуванню до наступного Синоду Єпископів, який відбудеться восени 2018 року і буде присвячений темі молоді.

Серед іншого, кардинал Д’Розаріо пригадав теж про важливу зустріч регіонального рівня, а саме про День Азіатської Молоді, що пройде у перший тиждень серпня 2017 року в старовинному індонезійському місті Джок’якарта. За словами Архиєпископа Дакки, головною ціллю того Дня Молоді є спонукати юнаків та дівчат до роздумів та взаємоподілу їхнім досвідом віри, який вони здобули, живучи в багатокультурному контексті; а також пропагувати заангажування молоді у діло євангелізації, щоб вони могли ділитись з іншими цінностями Божого Царства та давати радісне свідчення Доброї Новини про Ісуса Христа, трудячись над соціальною справедливість та миром у своїх країнах.

На закінчення кардинал Патрік Д’Розаріо мовив: «Те, чим би я хотів поділитись, – це переконання, що Жити Євангелієм в контексті Азії означає мати серце відкрите до усіх для передавання послання віри, надії та любові кожному азіатському юнакові та дівчині. З поміччю Святого Духа та згідно із Божою волею, ми покликані будувати братній світ, який би був домом для кожного створіння».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

five − 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.