Археологи знайшли в Ізраїлі залишки сторожового форту часів царя Соломона

Рештки сторожового форту, що відносяться до біблійного часу царя Соломона, були виявлені в Ізраїлі. Відкриття може пролити світло на конфлікти, запропоновані в Старому Завіті між ізраїльтянами і ідумеянами в 10-му столітті до нашої ери.

Археологи на чолі з Ерез Бен-Йосефом з Тель-Авівського університету виявили сторожовий форт, який має функції які передбачаються в поселеннях залізного віку. Він мав складну систему оборони і використовувався як адміністративний офіс для торгівлі, повідомляє LiveScience. Розкопки виявили вхід в табір в долині Тімна і включали вахту з двома кімнатами, а також фланкіруючий прохід, що веде через свої товсті, оборонні стіни.

Цілком ймовірно, що вхід в табір був місцевою визначною пам ” яткою і грав важливу адміністративну роль в управлінні потоком людей і товарів на вході і виході з табору. “Результати цього дослідження проливають нове світло на товариство залізного століття, яке займалося виробництвом міді в Тімні. Це підкреслює складність і централізованість організації, а також її участь у міжрегіональній торгівлі”, – пишуть археологи в дослідженні, опублікованому в журналі Archaeological Science: Reports.

Мідні родовища південного Леванту експлуатуються протягом багатьох століть і хоча немає опису міфічних мінералів царя Соломона в Біблії, є посилання на конфлікти між Ізраїлем і ідумеянами, сказав доктор Бен-Йосеф. Мідь була рідкісним товаром у той час, і її було дуже важко робити.

“Мідь – як нафта сьогодні, мабуть, була найбільш бажаним товаром, він перебував у самому серці військових конфліктів. Відкриття фортифікації вказує на період серйозної нестабільності і військових загроз в той час у цьому регіоні”, – пояснив дослідник.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

thirteen − 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh