Авторські статтіНовини

Археологи знайшли в Ізраїлі залишки сторожового форту часів царя Соломона

Рештки сторожового форту, що відносяться до біблійного часу царя Соломона, були виявлені в Ізраїлі. Відкриття може пролити світло на конфлікти, запропоновані в Старому Завіті між ізраїльтянами і ідумеянами в 10-му столітті до нашої ери.

Археологи на чолі з Ерез Бен-Йосефом з Тель-Авівського університету виявили сторожовий форт, який має функції які передбачаються в поселеннях залізного віку. Він мав складну систему оборони і використовувався як адміністративний офіс для торгівлі, повідомляє LiveScience. Розкопки виявили вхід в табір в долині Тімна і включали вахту з двома кімнатами, а також фланкіруючий прохід, що веде через свої товсті, оборонні стіни.

Цілком ймовірно, що вхід в табір був місцевою визначною пам ” яткою і грав важливу адміністративну роль в управлінні потоком людей і товарів на вході і виході з табору. “Результати цього дослідження проливають нове світло на товариство залізного століття, яке займалося виробництвом міді в Тімні. Це підкреслює складність і централізованість організації, а також її участь у міжрегіональній торгівлі”, – пишуть археологи в дослідженні, опублікованому в журналі Archaeological Science: Reports.

Мідні родовища південного Леванту експлуатуються протягом багатьох століть і хоча немає опису міфічних мінералів царя Соломона в Біблії, є посилання на конфлікти між Ізраїлем і ідумеянами, сказав доктор Бен-Йосеф. Мідь була рідкісним товаром у той час, і її було дуже важко робити.

“Мідь – як нафта сьогодні, мабуть, була найбільш бажаним товаром, він перебував у самому серці військових конфліктів. Відкриття фортифікації вказує на період серйозної нестабільності і військових загроз в той час у цьому регіоні”, – пояснив дослідник.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України