Археологи знайшли руїни замку Короля Артура в Тінтагелі

Британські археологи під час розкопок на території мису Тінтагель в графстві Корнуолл наткнулися на останки  замку Короля Артура, повідомляє англійський новинний сайт independent.co.uk.

У наукових та дослідницьких колах вже розпалюються активні суперечки, щодо легендарного Короля Артура, який у відповідність із середньовічною традицією був зачатий саме в замку Тінтагель. Днями археологи Великобританії наткнулися на руїни цегляної стіни метрової товщини, яка гіпотетично могла бути резиденцією самого знаменитого лицаря Об’єднаного Королівства.

Про походження і в цілому про існування Короля Артура донині багато дискутують історики і дослідники англійського фольклору. Деякі вважають, що його особистість насправді не існувала, а є всього лише сукупним образом деяких британських героїв Середньовіччя. Але в результаті недавньої знахідки археологів, обговорення поновляться з новою силою – адже саме в Тінтагелі, згідно з легендою, король бриттів Утерем Пендрагоном і леді Ігрейной, дружиною місцевого правителя замку герцога Корнуелла, був зачатий Король Артур.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 + 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh