Авторські статтіНовини

Археологи знайшли руїни замку Короля Артура в Тінтагелі

Британські археологи під час розкопок на території мису Тінтагель в графстві Корнуолл наткнулися на останки  замку Короля Артура, повідомляє англійський новинний сайт independent.co.uk.

У наукових та дослідницьких колах вже розпалюються активні суперечки, щодо легендарного Короля Артура, який у відповідність із середньовічною традицією був зачатий саме в замку Тінтагель. Днями археологи Великобританії наткнулися на руїни цегляної стіни метрової товщини, яка гіпотетично могла бути резиденцією самого знаменитого лицаря Об’єднаного Королівства.

Про походження і в цілому про існування Короля Артура донині багато дискутують історики і дослідники англійського фольклору. Деякі вважають, що його особистість насправді не існувала, а є всього лише сукупним образом деяких британських героїв Середньовіччя. Але в результаті недавньої знахідки археологів, обговорення поновляться з новою силою – адже саме в Тінтагелі, згідно з легендою, король бриттів Утерем Пендрагоном і леді Ігрейной, дружиною місцевого правителя замку герцога Корнуелла, був зачатий Король Артур.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України