Авторські статтіТехно

Apple змусить людей використовувати iPhone рідше через iOS 12

Функції, які прийшли разом з новою ОС, будуть оновлюватися в майбутньому і зроблять все можливе, щоб користувач перехотілося брати гаджети в руки.

Нещодавно вийшла iOS 12 на iPhone і iPad користувачам по всьому світу прийдуть і нові можливості. Серед нововведень експерти відзначають три основні функції, якими купертінци змусять людей рідше вдаватися до скроллінгу в Мережі, щоб скоротати час. Першою з таких функцій Apple, яка давно використовується в Android, є групування повідомлень по темі і джерела. Це означає, що замість десятків повідомлень користувач отримає лише один рядок, в яку зібрана вся інформація.

Через iOS 12 користувачі також постійно будуть поінформовані про загальну кількість часу, проведеному з телефоном, в тиждень. В цю так сходжу на розробка Instagram функцію входити аналіз проведеного годині в соцмережах, окремих додатках і кількість разів, коли власник iPhone або iPad брав гаджет, навіть щоб дізнатися годину. Більш того, функція синхронізуються між пристроями. До неї також підключені всі можливості батьківського контролю.

Експеримент проводили ентузіасти з метою з’ясувати відмінності між останніми смартфонами топових компаній.

Третя функція «Не відволікати» боронувати повідомленнями приходити вночі або під час важливого заходу на смартфон користувача. Цю функцію можна вимкнути, так і встановити таймер автоматичного відключення.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.