Техно

Apple запропонували хакерам зламати iPhone за один мільйон доларів

Своїм конкурсом компанія планує довести «невразливість» своїх гаджетів від зловмисників

У 2016 році Apple ініціювала програму Bug Bounty, метою якої був пошук помилок і «дірок» в безпеці продуктів компанії. Зареєстрованім ентузіастам пропонували 200 $ тисяч за отримання доступу до пристроїв на iOS без взаємодії з користувачем. В цьому році програму розширили Apple запропонували хакерам зламати iPhone за 1 млн $. Більш того, можна спробувати зламати Apple Watch, настільну систему macOS, або навіть телевізор з tvOS.

Про зміни у конкурсі заявив директор департаменту мережевої безпеки Apple Іван Крстіч. Як і раніше, доступ необхідно отримати без прямої взаємодії з власником гаджета або самим пристроєм.

Також у цьому році учасники конкурсу можуть поборотися за «втішні» призи. Так, обхід екрана блокування iPhone оцінили в 500 $ тисяч, а за «захоплення» пристрою через сторонній додаток можна отримати 150 $ тисяч. Крім того, Apple гарантує бонуси за виявлені помилки, які не вдалося вирішити.

Варто відзначити, що подібна акція є маркетинговим ходом, покликаним переконати користувачів продукції Apple. До речі, конкуренти теж намагаються зруйнувати віру в «невразливість» Apple. Так, у 2016 році компанія Zerodium запропонувала 1,5 млн $ за злом мобільної ОС Apple — поки що це нікому не вдалося, а нагорода вже зросла до 2 млн $.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

one × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.