Apple запропонували хакерам зламати iPhone за один мільйон доларів

Своїм конкурсом компанія планує довести «невразливість» своїх гаджетів від зловмисників

У 2016 році Apple ініціювала програму Bug Bounty, метою якої був пошук помилок і «дірок» в безпеці продуктів компанії. Зареєстрованім ентузіастам пропонували 200 $ тисяч за отримання доступу до пристроїв на iOS без взаємодії з користувачем. В цьому році програму розширили Apple запропонували хакерам зламати iPhone за 1 млн $. Більш того, можна спробувати зламати Apple Watch, настільну систему macOS, або навіть телевізор з tvOS.

Про зміни у конкурсі заявив директор департаменту мережевої безпеки Apple Іван Крстіч. Як і раніше, доступ необхідно отримати без прямої взаємодії з власником гаджета або самим пристроєм.

Також у цьому році учасники конкурсу можуть поборотися за «втішні» призи. Так, обхід екрана блокування iPhone оцінили в 500 $ тисяч, а за «захоплення» пристрою через сторонній додаток можна отримати 150 $ тисяч. Крім того, Apple гарантує бонуси за виявлені помилки, які не вдалося вирішити.

Варто відзначити, що подібна акція є маркетинговим ходом, покликаним переконати користувачів продукції Apple. До речі, конкуренти теж намагаються зруйнувати віру в «невразливість» Apple. Так, у 2016 році компанія Zerodium запропонувала 1,5 млн $ за злом мобільної ОС Apple — поки що це нікому не вдалося, а нагорода вже зросла до 2 млн $.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

12 + 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh