Apple буде використовувати в iPhone і Watch енергозберігаючі дисплеї

Гаджети зможуть працювати довше на 5-15%. Про це інформують працівники аналітичної компанії IHS Markit.

Незабаром американська корпорація Apple буде використовувати в iPhone і розумних годинах Watch енергозберігаючі дисплеї. На сьогоднішній день за стандартом в OLED-дисплеях використовують схему LTPS TFT, але варто замінити її на LTPO TFT, як картина помітно зміниться. Використання методу дозволить заощадити заряд в iPhone і Watch від 5 до 15%, а це підвищує продуктивність девайсів. Економія досягається за рахунок включення і виключення індивідуальних пікселів.

За годину, поки аудиторія буде радіти більш продуктивним смартфонам, розробники Apple зможуть знайте новий спосіб вразити публіку. Ця корпорація займає світову першість в технологіях, вдало поєднуючи якість і дизайн, а тому їхня продукція завжди затребувана, незважаючи на високі ціни.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

One comment

  1. nathaliebieleu

    Уважаемый Леонид! Я и правда видел Колмогорова. И его команду так называемую видел. И учился у них. Видел и ещё много кого. И тех, кого показывает телевизор знаю, что таких ученых не бывает они совсем другие. Это понял на скамиейке с профессором Румером в новоаосибирской летней физматшколе… Извините, если что не так. Вас уважаю искренне.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one + 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh