Авторські статтіТехно

Apple буде використовувати в iPhone і Watch енергозберігаючі дисплеї

Гаджети зможуть працювати довше на 5-15%. Про це інформують працівники аналітичної компанії IHS Markit.

Незабаром американська корпорація Apple буде використовувати в iPhone і розумних годинах Watch енергозберігаючі дисплеї. На сьогоднішній день за стандартом в OLED-дисплеях використовують схему LTPS TFT, але варто замінити її на LTPO TFT, як картина помітно зміниться. Використання методу дозволить заощадити заряд в iPhone і Watch від 5 до 15%, а це підвищує продуктивність девайсів. Економія досягається за рахунок включення і виключення індивідуальних пікселів.

За годину, поки аудиторія буде радіти більш продуктивним смартфонам, розробники Apple зможуть знайте новий спосіб вразити публіку. Ця корпорація займає світову першість в технологіях, вдало поєднуючи якість і дизайн, а тому їхня продукція завжди затребувана, незважаючи на високі ціни.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

  1. Уважаемый Леонид! Я и правда видел Колмогорова. И его команду так называемую видел. И учился у них. Видел и ещё много кого. И тех, кого показывает телевизор знаю, что таких ученых не бывает они совсем другие. Это понял на скамиейке с профессором Румером в новоаосибирской летней физматшколе… Извините, если что не так. Вас уважаю искренне.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.