Авторські статтіЗдоров'я

Аневризми судин головного мозку можуть загрожувати серйозною небезпекою

Аневризми головного мозку дуже важко діагностуються і часто залишаються непомітними для медиків. Необхідно звертати увагу на симптоми, які можуть сигналізувати про небезпеку.

Аневризм судин головного мозку є дуже серйозним захворюванням, яке виникає в результаті набухання кров’ю дерев’яних судин мозку. Таке захворювання, як правило, дуже складно діагностується і довгий час залишається непомітним для медиків. Саме цей факт і змушує звертати увагу на симптоми, які організм показує на ранніх стадіях.

Фахівці попереджають, що головні болі, болі в шиї і проблеми із зором повинні послужити досить вагомою причиною для проходження детального обстеження, яке допоможе запобігти кровотеча або розрив аневризми. Відомо, що розрив аневризми призводить до інсульту або навіть смерті людини.

Медики інформують, що розрив аневризми супроводжується раптовою головним болем, очі різко чутливі до світла, може відбутися втрата свідомості і судоми. В такому випадку необхідно швидко викликати швидку допомогу і доставити хворого у медичний заклад.

Вилікувати аневризму можна за допомогою хірургічного втручання або використовуючи ендоваскулярну коагуляцію. Більш прийнятним вважається другий метод, але іноді його застосування неможливо з ряду показників. Вчені довели, що можна знизити ризик розвитку аневризми в результаті повної відмови від паління, здорове харчування і постійних фізичних навантаженнях.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.