Авторські статтіТехно

Android передає інформацію : Facebook краде особисті дані користувачів у змові з Google

Найпопулярніші Android-програми при запуску автоматично відправляють конфіденційну інформацію власника смартфона або планшета. При цьому часто вона буває дуже детальною.

Згідно з останніми дослідникам фахівцям з компанії Privacy International, багато додатків смартфонів і планшетів на операційній системі Android передають інформацію користувачів Facebook. Це відбувається, навіть якщо у користувача немає облікового запису в соціальній мережі.

Експерти проаналізували 34 додатки Android, які особливо популярні. Ними користуються від 10 до 500 мільйонів чоловік. В результаті було виявлено, що 61% всіх вивчених додатків автоматично відправляють на сервера Facebook інформацію користувача. Android краде особисті дані користувачів «корпорації зла» регулярно.

За словами аналітиків, крадіжка конфіденційних даних може відбуватися у змові з Google. Іноді відправляється детальна інформація, а іноді загальна, без конкретики. Згідно з опублікованим звітом, вона відправляється технологічному гіганту через набір засобів для розробки програмного забезпечення Facebook SDK.

Черговий скандал без сумнівів піде соціальної мережі не на користь. Її керівництво вже давно знаходиться під пильними поглядами найвпливовіших світових влади. Це відбувається на тлі постійної стурбованості щодо можливої неправомірної обробці даних користувачів Facebook.

Глава компанії Марк Цукерберг, підбиваючи підсумки 2018 року, заявив, що на Facebook звалилося багато труднощів. За його словами, для вирішення всіх проблем потрібно не один рік. При цьому Цукерберг особливо акцентує увагу на те, що в компанії вже створили план роботи, щоб поліпшити загальну роботу. Він зазначив, що раніше в Facebook просто не приділяли проблемам безпеки належної уваги.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України