Андрій Бабиш прокоментував недільний мітинг у Празі

Глава чеського уряду Андрій Бабиш прокоментував недільний мітинг у Празі, на якому 250 тис. осіб вимагали його відставки. Демонстрація стала найбільшою з часів Оксамитової революції у 1989 році.

На думку прем’єр єра, республіка ще ніколи не жила так багато, як сьогодні. Таку думку він висловив на конференції економічних дипломатів у Міністерстві закордонних справ ЧР.

«Складається відчуття, що чим більше держава виділяє грошей, тим більше зростає невдоволення громадян. Це дивна ситуація. Тім не менш, я вважаю, що ви всі розумні люди, читаєте газети, і, якщо у вас є якісь сумніви або хочете щось запитати, просто напишіть мені на електронну пошту, або відправте СМС», – сказавши Бабиш.

Напередодні на СМС-запит агентства ČTK політик відповів, що не згоден з твердженням демонстрнтів, які звинувачують його у втручанні в роботу міністерства юстиції.

«Сьогодні було багато різних людей, які говорили про важливість незалежної юстиції. Але при цьому вони ж одночасно називали мене злочинцем, нашому президентові бажали лягти в труну, і висловлювалися за націоналізацію приватних компаній. Просто неймовірно. Але і такі думки можуть звучати в демократичному суспільстві, хоча нормальна людина про них може думати по-своєму», – написав прем’єр.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh