Політика

Аналітик розповів, чому ні Рабиновичу, ні Бойко не світить другий тур президентських виборів

Після оприлюднення результатів нещодавніх соціологічних опитувань деякі експерти озвучили думку про те, що приблизно однакова підтримка у двох явно проросійських кандидатів в президенти Юрія Бойка та Вадима Рабиновича, 6,4% і 6,7%, відповідно. Якщо ж ці кандидати об’єднання єднаються в єдину команду та висунутий когось одного в президенти, то цілком може з’явитися шанс поборотися за президентське крісло, як мінімум у іншому турі виборів.

З таким твердженням не згоден політичний аналітик, історик Олександр Палій. На його думку, це два абсолютно різних кандидата, два абсолютно різних політика, незважаючи на їх проросійські погляди. Картинка Рабиновича з іміджем афериста, рецидивіста ніяк не поєднується з картинкою Бойко, як «міцного господарника». Тому їх об’єднання вже точно не додасть балів, а може тільки відмінусувати ті, що вже є. Це розуміють в штабах політиків, тому свідомо не йдуть на об’єднання.

За словами аналітика, для кумулятивного ефекту необхідно, щоб було повне збіг за основним установкам. Ці кандидати швидше за все, розраховують на ті, щоб зайти у Верховну Раду після парламентських виборів в 2019 році і завести по фракції нардепів, а потім вже об єднатися.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України