Крим став одним із найбільш депресивних регіонів РФ

Для економіки Росії Крим є одним із найбільш депресивних регіонів, а жителі півострова отримують найнижчі зарплати по Росії. Про це в блозі пише Віталій Шапран, фінансовий аналітик. «Крим опинився в числі депресивних регіонів РФ, а кримчани в середньому отримують більш ніж в два рази менше москвичів або пітерців і 1,44 рази менше, ніж в середньому по Росії», – написав він.

Шапран зазначив, що середня зарплата в Криму в минулому році була на рівні 25 тисяч рублів, а це набагато нижче, ніж в інших російських регіонах. Аналітик також розповів, що, наприклад, медичні вакансії ледь доходять до 20-22 тисяч рублів, і це зайнятість на повний робочий день, а ті 50 тисяч рублів, про яких кажуть владі півострова, в медустановах отримують тільки люди, зайняті на високих посадах.

«Статистика малює нам чудове кримсько-радянське сьогодення, де викладачі, лікарі, вчені отримують зарплати на рівні вище середньої по РФ, хоча насправді дані офіційної статистики треба ділити надвоє», – додав Шапран. Однак він зазначив, що все-таки навіть в Криму зарплата у людей набагато вища, ніж в Україні та Молдові, а також країнах Середньої Азії.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

9 − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh