Авторські статті

Крим став одним із найбільш депресивних регіонів РФ

Для економіки Росії Крим є одним із найбільш депресивних регіонів, а жителі півострова отримують найнижчі зарплати по Росії. Про це в блозі пише Віталій Шапран, фінансовий аналітик. «Крим опинився в числі депресивних регіонів РФ, а кримчани в середньому отримують більш ніж в два рази менше москвичів або пітерців і 1,44 рази менше, ніж в середньому по Росії», – написав він.

Шапран зазначив, що середня зарплата в Криму в минулому році була на рівні 25 тисяч рублів, а це набагато нижче, ніж в інших російських регіонах. Аналітик також розповів, що, наприклад, медичні вакансії ледь доходять до 20-22 тисяч рублів, і це зайнятість на повний робочий день, а ті 50 тисяч рублів, про яких кажуть владі півострова, в медустановах отримують тільки люди, зайняті на високих посадах.

«Статистика малює нам чудове кримсько-радянське сьогодення, де викладачі, лікарі, вчені отримують зарплати на рівні вище середньої по РФ, хоча насправді дані офіційної статистики треба ділити надвоє», – додав Шапран. Однак він зазначив, що все-таки навіть в Криму зарплата у людей набагато вища, ніж в Україні та Молдові, а також країнах Середньої Азії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.