Новини

Аміачна селітра – виготовлення, застосування, зберігання

Аміачна селітра – це самий використовуваний тип мінеральних добрив

Ще б пак, адже застосовується воно не тільки сільськогосподарськими підприємствами, а й фермерами, істотно збільшують з його допомогою обсяги врожаю. Інтернет ресурс hectare.ua готовий запропонувати своїм покупцям найбільш якісні зразки аміачної селітри від відомих українських виробників.

Процес виготовлення аміачної селітри

Хімічна формула речовини – NH4NО3. Тобто, основою добрива є нітрат амонію, концентрат якого в розчині спочатку становить 80 – 84%. Виробництво аміачної селітри є випаровування цього розчину за допомогою впливу на нього теплом, поки концентрат добрива в суміші не досягне 95 – 99%. Потім аміачна селітра гранулюється, сушиться, охолоджується і готується до продажу.

Властивості аміачної селітри сприяють тому, що вона швидко розчиняється і негайно поглинається грунтом. Аміачна селітра має більш тривалий ефект, ніж нітратна, її застосування сприяє збагаченню рослин і культур азотом, що збільшує вироблення органічних речовин і білків агрокультур.

Купити аміачну селітру в Україні оптом і в роздріб

Застосування аміачної селітри найбільш ефективно ранньою весною, так як саме в цей час вона робить позитивний вплив на агрокультури. Її можливо використовувати для поверхневого або локального нанесення до або під час посіву ярих культур. Після нанесення на ґрунт, необхідно рясно полити водою, для того, щоб добриво вбралося і проникло до коріння. Слід пам’ятати, що використання восени не виправдано, так як її застосування має сенс тільки на засіяної грунті.

Найбільше аміачна селітра підходить для обробки зернових культур. У поєднанні з нею часто застосовуються калієві і фосфорні добрива, коригувальні стан грунту.

Найефективнішим методом добрива вважається дробове внесення селітри в грунт. Тобто, кількома частинами в той чи інший період вирощування продукції. Дуже часто це робиться на етапі оранки. Причому аміачна сeлітра, купити найбільш якісні зразки якої можна на інтернет ресурс hectare.ua. Вноситься добриво в кількості, істотно перевищує половину – 70 – 75%. Все інше додається точково вже при висадці рослин. Завдяки такій системі фермерам та сільськогосподарським підприємствам вдається знизити вимивання активних добрив з грунту і збільшити їх термін дії.

Особливості зберігання та перевезення добрива

Отримання селітри, а також її зберігання – це досить серйозне завдання, яке доводиться вирішувати при покупці речовини. Хоч для її перевезення і можна використовувати будь-які види транспорту, крім літаки, проте, враховуючи токсичність селітри, виробляти її транспортування необхідно вкрай обережно. Особливо неприємні для людини наслідки дане добриво може принести після контакту з водою або потім. Для зручності, ви можете замовити селітру в нашому магазині, і ми зробимо її якісну доставку.

Зберігати селітру найкраще в добре провітрюваному і закритому складі. Причому розміщувати її варто подалі від інших добрив, акцентуючи увагу на пожежонебезпечних характеристиках цієї речовини. На відкритих майданчиках речовина можна тримати не довше місяця і тільки при використанні упаковки певного виду.

Думаєте, де купити аміачну селітру? Інтернет ресурс hectare.ua з радістю запропонує вам дуже широкий вибір аміачної селітри найвищої якості за виключно вигідними цінами.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України