Американський телеканал HBO покаже документальний фільм про вплив соцмереж на бунт у Нових Санжарах

Американський телеканал HBO 16 жовтня 2020 року покаже документальний фільм «Ідеальна зброя», до складу якого увійде матеріал про бунт у Нових Санжарах проти поселення в тамтешньому санаторії Національної гвардії евакуйованих з Китаю українців та іноземців

Нагадаємо, що місцеве населення збунтувалося в лютому 2020 року, а протестні настрої підігрівала невідома раніше Viber-група, яку курували, ймовірно, немісцеві провокатори.

Як розповіла журналістка видання «Тексти.org.ua», авторка розслідування Любов Величко, з пропозицією використати у фільмі це розслідування до неї звернулася продюсерка продюсерської компанії Ark Media Мері Брукс. Режисером фільму є Джон Маджіо, який отримав нагороду «Еммі» за фільм «Паніка: Нерозказана історія фінансової кризи 2008 року».

«Зйомки фільму уже почалися, більшість інтерв’ю буде проведене в США. При цьому, будуть використані відео із України. Продюсерська компанія Ark Media підписала угоду зі мною на право використовувати відео із мого розслідування про вплив соцмереж на панічні настрої в Нових Санжарах. Це моє розслідування було перекладене на англійську мову, на нього посилався та цитував американський сайт BuzzFeedNews і таким чином інформація дійшла і до американської аудиторії», – розповіла Любов Величко.

Фільм «Ідеальна зброя»

«Ідеальна зброя» – це повнометражний фільм для американської компанії HBO, який досліджує підняття кібер-конфлікту та використання дезінформації як інструменту впливу на людей.

У фільмі будуть представлені ексклюзивні інтерв’ю з багатьма експертами у сфері оборони та розвідки, а також будуть показані приклади локальних інформаційних операцій, як це сталося у Нових Санжарах в лютому 2020 року – коли за допомогою соціальних мереж відбувався вплив на людей, і була організована паніка через прибуття українців із Китаю під час пандемії коронавірусу.

Повне розслідування – на сайті «Тексти.org.ua». Продюсерська компанія Ark Media опублікувала анонс фільму.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty − 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh