Новини

Amel Smart: доступна імплантація зубів у Дніпрі

Чимало людей страждають на порушення та зміни у зубному ряді. Найгіршим фактором для здоров’я та естетичного вигляду є втрата зуба. У такому випадку установка імплантів зубів зможе повністю вирішити проблему. Стоматологічна клініка Amel Smart пропонує прогресивні методи діагностики, лікування та протезування зубного ряду.

Імплантація зубів: особливості, переваги, протипоказання

Втрата зубів притаманна не лише для людей похилого віку. Навіть молодь може страждати на пародонтоз, адентію, що стають причиною випадіння зубів. У такому випадку потрібно звертатися до можливостей імплантації. Імплант виконує функцію кореня зуба, тобто бере на себе навантаження під час жування, тримає коронку та протези.

Чимало людей стикалися з проблемою відторгнення чужорідного тіла, приживленого у ясна. Сьогодні зубні імплатни виготовляють з біосумісного титанового сплаву, який не викликає відторгнення організмом. Протез вставляється у кістку, де попередньо висвердлюється дірка. Показаннями до встановлення імпланта вважається:

  • відсутність одного або кількох зубів, які не межують один з одним;
  • відсутність кількох зубів в одному ряді підряд;
  • відсутність передніх зубів;
  • адентія зубного ряду.

Втрата навіть одного зуба спричиняє навантаження на інші зуби, у людини може порушуватися прикус, стати причиною асиметричності обличчя. Людні стає важко вживати деякі продукти, від чого страждає весь організм. Незважаючи на переваги процедури, деяким людям не можна вставляти імпланти. Процедура протипоказана пацієнтам з онкологічними захворюваннями, цукровим діабетом, алергічними реакціями на анестетики.

Які типи імплантації використовує стоматологія Amel Smart

Стоматологічна клініка Amel Smart у Дніпрі пропонує передові методи лікування, безпечні умови проведення операцій, якісні матеріали. Стоматологія пропонує одномоментну імплантацію зуба. Тобто протез вставляють одразу після видалення хворого зуба. Пацієнт отримує моментальне вирішення проблеми.

Залежно віт типу захворювання можлива класична двоетапна імплантація. Тобто спочатку удаляють хворий зуб, а за деякий час вставляють імплант. Такий спосіб підходить при атрофії кісткової тканини. Встановлення протеза допомагає пацієнтам відновити жувальні функції. Імплант не відрізняється від свого зуба, дозволяє припинити процеси руйнації кісткової тканини. Людина відчуває комфорт та привабливість посмішки.

Записатися на прийом у стоматологічну клініку Amel Smart можна за контактними номерами телефонів або заповнити форму на сайті.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України