Amazon може зливати дані клієнтів через рекламодавців

Аналітики у сфері віртуальної безпеки звернули увагу на тривожну тенденцію використання агресивної реклами, яка стає адресною незалежно від бажання користувача.

Останнім часом відзначається, що найбільш прогресуюча компанія Amazon може зливати дані клієнтів через рекламодавців, які влаштовують масові розсилки пробників косметичних засобів і навіть харчових продуктів. Для обивателя така форма комунікації є новою сходинкою розвитку віртуального сервісу, однак користувачі не розуміють, що ризик їх особистих даних, що концентруються в глобальних мережах, може стати засобом шантажу, обману і негласного управління фінансовими потоками. Видання Axios звернуло увагу на цілеспрямовану зацікавленість Amazon щодо певних соціальних груп.

Подалі розслідування показало, що споживчі переваги вивчені на рівні складних алгоритмічних рішень. Таким чином, не потрібно бути розумником, щоб здогадатися, що кожен клієнт Amazon знаходиться під ковпаком певних структур, які знають не тільки споживчі уподобання, але і схему пересування об’єктів в міських умовах, їх комунікаційні сполучення в локальній системі мегаполісів. В даний час керівництво Amazon ніяк не відреагувало на опубліковані результати розслідування. Що, вже само по собі, є підозрілим.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

11 − 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh