Авторські статті

Агресія Росії проти України торкається усього світу

Лідер партії “Батьківщина”, колишній Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко закликала демократичні країни не залишати Україну один на один з Росією, наголосивши, що агресія Путіна проти нашої держави торкається усього світу.

Про цей йдеться в її інтерв’ю журналу Newsweek.

“Переговори повинні проводитися не між Україною та Росією. Світовим лідерам слід усвідомити, що агресивні дії Росії проти України торкаються усього світу”, – сказала вона.

“Я закликаю світових лідерів не залишати Україну одну у конфлікті з Росією. Згідно Будапештського меморандуму військові сили Великої Британії та США є гарантами миру в нашій державі. Це не є причиною для початку війни. Завдяки цій Угоді ми повинні запобігти війні”, – підкреслила Юлія Тимошенко.

Крім того, вона закликала український народ зберігати спокій та не піддаватися на провокації.

“Наша головна зброя – це зберігати спокій. Наша головна зброя – це впевненість. Ми знаходимося на нашій власній землі, ніякі військові не мають права перетинати наші кордони. Росія намагається змусити нас відповісти агресією на агресію. У такому випадку ми відразу ж програємо, як це трапилося із Грузією в 2008 році”, – наголосила Тимошенко.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.