Агресія Росії проти України торкається усього світу

Лідер партії “Батьківщина”, колишній Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко закликала демократичні країни не залишати Україну один на один з Росією, наголосивши, що агресія Путіна проти нашої держави торкається усього світу.

Про цей йдеться в її інтерв’ю журналу Newsweek.

“Переговори повинні проводитися не між Україною та Росією. Світовим лідерам слід усвідомити, що агресивні дії Росії проти України торкаються усього світу”, – сказала вона.

“Я закликаю світових лідерів не залишати Україну одну у конфлікті з Росією. Згідно Будапештського меморандуму військові сили Великої Британії та США є гарантами миру в нашій державі. Це не є причиною для початку війни. Завдяки цій Угоді ми повинні запобігти війні”, – підкреслила Юлія Тимошенко.

Крім того, вона закликала український народ зберігати спокій та не піддаватися на провокації.

“Наша головна зброя – це зберігати спокій. Наша головна зброя – це впевненість. Ми знаходимося на нашій власній землі, ніякі військові не мають права перетинати наші кордони. Росія намагається змусити нас відповісти агресією на агресію. У такому випадку ми відразу ж програємо, як це трапилося із Грузією в 2008 році”, – наголосила Тимошенко.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh