Політика

Ахеджаков: дно ще далеко – Тимошенко розкритикувала Кабмін за ціну на газ 8500 грн, заявивши, що ринкова ціна 13000-14000 грн

Останні події свідчать про те, що штаб кандидата в президенти Юлії Тимошенко вирішив, що абсолютна більшість українців повні ідіоти і виключив логіку з усіх висловлювань свого лідера. Про це у своєму блозі пише український блогер Кім Ахеджаков.

За його словами, головний девіз команди Тимошенко – це популізм – наше все, причому самий примітивний популізм. З одного боку Юлія Тимошенко сьогодні назвала геноцидом підвищення цін на газ для населення на 23,5 відсотків, до 8500 гривень за тисячу кубів, а з іншого боку розкритикувала уряд, заявивши, що ціну на газ у світі визначає ринок, а в Україні – Кабмін ухвалив таке рішення на екстреному засіданні.

Кім Ахеджаков зазначає, що підвищення ціни на газ до 8500 гривень Тимошенко не влаштовує, вона хоче ціну 13000-14000 гривень, як є на вільному ринку. За словами блогера, найдивніше у всьому цьому – це ті, що Тимошенко несе таку відверту маячню за п’ять місяців до дати виборів, а, значить, попереду ще багато цікавого і дно ще далеко.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.