Економіка

Українська «Аеротехніка» поставила зенітно-ракетний комплекс С-125 до Туреччини

Науково-виробниче об’єднання «Аеротехніка-МТЛ» поставила ЗРК С-125 та супутню продукцію до Туреччини

Зараз на території іноземного замовника відбувається приймання продукції. Сума угоди як і поставлена до Туреччини комплектація не називається.

Угоду з Туреччиною на постачання зенітних ракетних комплексів С-125-2Д та ракет до нього було підписано на початку 2020 року.

Сам комплекс було поставлено з Литви та вже в Україні він пройшов модернізацію.

Згідно з офіційного сайту НВО «Аеротехніка-МТЛ» до складу одного комплексу входять:

    Радіолокаційна станція наведення ракет СНР-125-2Д;Ракетна група СМ-РБ-125-2Д (в складі чотирьох пускових установок 5П73-2Д);Система автономного електропостачання САЕС-2Д;Комплект кабелів силових КС-2Д;Комплект кабелів управління КУ-2Д;Комплект ЗІП.
ЗРК С-125 для Туреччини
ЗРК С-125 для Туреччини

Ракетна група СМ-РБ-125-2Д може включати до 4-х пускових установок 5П73-2Д з чотирма направляючими для зенітних керованих ракет (ЗКР) 5В27У, 5В27ГУ, 5В27ГПУ, 5В27Д і до 8-ми транспортно-заряджаючих машин ПР-14А (АМ).

Модернізований зенітний ракетний комплекс (ЗРК) С-125-2Д призначений для захисту політичних і адміністративних центрів, стратегічних об’єктів цивільного та військового призначення, своїх військ від впливу всіх типів засобів повітряного нападу ймовірного противника.

У порівнянні з базовим варіантом модернізований ЗРК С-125-2Д має підвищену завадозахищеність від різного виду активних і пасивних радіозавад, а також відлунь від місцевих предметів за рахунок застосування нових апаратних технологій, методів захисту від перешкод і способів обробки сигналів.

За рахунок нового методу наведення ракет вдалось збільшити зону ураження і підвищити ймовірності ураження цілей в простій завадовій обстановці і при впливі інтенсивних радіозавад.

Після модернізації зенітного ракетного комплексу його експлуатаційний термін служби продовжений до 15 років.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України