ЗРК С-125 для Туреччини
ЗРК С-125 для Туреччини

Українська «Аеротехніка» поставила зенітно-ракетний комплекс С-125 до Туреччини

Науково-виробниче об’єднання «Аеротехніка-МТЛ» поставила ЗРК С-125 та супутню продукцію до Туреччини

Зараз на території іноземного замовника відбувається приймання продукції. Сума угоди як і поставлена до Туреччини комплектація не називається.

Угоду з Туреччиною на постачання зенітних ракетних комплексів С-125-2Д та ракет до нього було підписано на початку 2020 року.

Сам комплекс було поставлено з Литви та вже в Україні він пройшов модернізацію.

Згідно з офіційного сайту НВО «Аеротехніка-МТЛ» до складу одного комплексу входять:

    Радіолокаційна станція наведення ракет СНР-125-2Д;Ракетна група СМ-РБ-125-2Д (в складі чотирьох пускових установок 5П73-2Д);Система автономного електропостачання САЕС-2Д;Комплект кабелів силових КС-2Д;Комплект кабелів управління КУ-2Д;Комплект ЗІП.
ЗРК С-125 для Туреччини

Ракетна група СМ-РБ-125-2Д може включати до 4-х пускових установок 5П73-2Д з чотирма направляючими для зенітних керованих ракет (ЗКР) 5В27У, 5В27ГУ, 5В27ГПУ, 5В27Д і до 8-ми транспортно-заряджаючих машин ПР-14А (АМ).

Модернізований зенітний ракетний комплекс (ЗРК) С-125-2Д призначений для захисту політичних і адміністративних центрів, стратегічних об’єктів цивільного та військового призначення, своїх військ від впливу всіх типів засобів повітряного нападу ймовірного противника.

У порівнянні з базовим варіантом модернізований ЗРК С-125-2Д має підвищену завадозахищеність від різного виду активних і пасивних радіозавад, а також відлунь від місцевих предметів за рахунок застосування нових апаратних технологій, методів захисту від перешкод і способів обробки сигналів.

За рахунок нового методу наведення ракет вдалось збільшити зону ураження і підвищити ймовірності ураження цілей в простій завадовій обстановці і при впливі інтенсивних радіозавад.

Після модернізації зенітного ракетного комплексу його експлуатаційний термін служби продовжений до 15 років.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 − 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh