Авторські статтіДіаспора

800 євро на народження дитини в Італії в 2017 році виплачуватимуть також іноземкам

Одноразову виплату на народження дитини виплачуватимуть тільки власницям довгострокового дозволу на проживання, незважаючи на те, що Європейська директива не передбачає цієї вимоги, національний інститут соціального захисту Італії (INPS) попросив сенат втрутитися і додати новий реквізит для мам-іноземок.

Бонус на народження дитини (premio alla natalit?) в цьому році отримають не всі мами-іноземки. Одноразову виплату на народження дитини в розмірі 800 євро, які в цьому році Італія виділяє молодим матерям (або усиновителям), будуть виплачуватися тільки тим іноземкам, які мають довгостроковий дозвіл на проживання в Італії.

Згідно останнього закону про бюджет (232/2016), починаючи з 1 січня 2017 року, бонус після народження або усиновлення у розмірі 800 євро, повинен  виплачуватися кожній матері, яка проживає в Італії, навіть з короткостроковим дозволом на проживання, починаючи з сьомого місяця вагітності або з моменту усиновлення дитини.

27 лютого INPS опублікував новий циркуляр, в якому встановлюються нові вимоги для доступу до бонусу.

“Бонус на народження, – пише INPS, – надається вагітним жінкам і матерям, які володіють, на час подачі запиту реквізитами, передбаченими в Законі про стабільність. 190/2014 (Стаття 1, пункт 125):

– Прописка в Італії;

– Громадянство Італії, ЄС; особи зі статусом політичного біженця і додаткового захисту прирівнюються до італійським громадянам;

– Для іноземців-вихідців з країн, які не є членами ЄС, дозвіл на проживання ЄС для довгострокових жителів […] або один з дозволів на проживання для членів сім’ї громадян ЄС “.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.