73 відсотки австрійців не хочуть вакцинуватися AstraZeneca

Майже троє з чотирьох австрійців відмовилися б вакцинуватися AstraZeneca. Іншими словами, 73 відсотка австрійців кажуть «ні» вакцині, яка придбала погану славу

Друга затверджена векторна вакцина від Johnson & Johnson, яку відкидає 31 відсоток, таким чином також має невелику проблему з іміджем. Однак в цілому бажання імунізуватися збільшилася.

У квітневому опитуванні 52 відсотки заявили, що або вже були вакциновані, або, по крайній мірі, хотіли вакцинуватися. 27 відсотків заявили, що імунізація, по крайній мірі, для них малоймовірна, інші вичікують. У січні співвідношення становило 41: 34. Проте, за словами Хайєка, це загальне низьке значення має гарантувати, що уряд зможе стримати свою обіцянку дозволити кожній людині, що бажає зробити вакцинацію, пройти хоча б первинну часткову імунізацію до початку липня.

Більшість людей, які відмовилися від вакцинації, знаходяться в таборі виборців FPÖ, що не дивно

43% респондентів з цієї групи заявили, що ніколи не хотіли робити щеплення в принципі. З виборцями інших партій «відмовники» знаходяться в однозначному діапазоні. Австрійці без атестата про закінчення середньої школи відмовляються від вакцинації в два рази частіше, ніж ті, хто має такий атестат. Найбільше хочуть вакцинуватися люди старше 60 років. Крім того, проти вакцинації виступають чоловіки до 30 років.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh