Новини з Австрії

73 відсотки австрійців не хочуть вакцинуватися AstraZeneca

Майже троє з чотирьох австрійців відмовилися б вакцинуватися AstraZeneca. Іншими словами, 73 відсотка австрійців кажуть «ні» вакцині, яка придбала погану славу

Друга затверджена векторна вакцина від Johnson & Johnson, яку відкидає 31 відсоток, таким чином також має невелику проблему з іміджем. Однак в цілому бажання імунізуватися збільшилася.

У квітневому опитуванні 52 відсотки заявили, що або вже були вакциновані, або, по крайній мірі, хотіли вакцинуватися. 27 відсотків заявили, що імунізація, по крайній мірі, для них малоймовірна, інші вичікують. У січні співвідношення становило 41: 34. Проте, за словами Хайєка, це загальне низьке значення має гарантувати, що уряд зможе стримати свою обіцянку дозволити кожній людині, що бажає зробити вакцинацію, пройти хоча б первинну часткову імунізацію до початку липня.

Більшість людей, які відмовилися від вакцинації, знаходяться в таборі виборців FPÖ, що не дивно

43% респондентів з цієї групи заявили, що ніколи не хотіли робити щеплення в принципі. З виборцями інших партій «відмовники» знаходяться в однозначному діапазоні. Австрійці без атестата про закінчення середньої школи відмовляються від вакцинації в два рази частіше, ніж ті, хто має такий атестат. Найбільше хочуть вакцинуватися люди старше 60 років. Крім того, проти вакцинації виступають чоловіки до 30 років.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України