Життя

7 спра, які роблять розумні люди, коли спілкуються з негативними людьми

«Обдуриш мене раз – ганьба тобі; обдуриш мене двічі – ганьба мені»: розумний чоловік двічі не наступає на одні граблі

А ви можете назвати себе розумною людиною? Знаєте, де простягаються ваші кордони? Будете знати, як вчинити, щоб не застрягти в сипучих пісках негативу інших? Все, що вам треба – це вміти швидко і правильно реагувати на токсичних людей.

Ми постійно стикаємося з токсичними людьми. Деякі з них постійно присутні в нашому особистому просторі, а з деякими змушені перетинатися кожен день. Своєю поведінкою вони псують настрій, однак не всі з нас відчувають себе безпорадними при зіткненні з ними. Деякі люди в психологічному сенсі укладають токсичних особистостей на обидві лопатки. І вони ведуть себе таким чином:

1. Вони виявляють усвідомленість і пильність

Розумна людина завжди усвідомлено вибирає своє оточення і точно знає, як боротися з токсичним поведінкою. Він буде намагатися уникати зустрічей з негативними людьми і завжди проявляти максимум обережності з тими, з ким має справу. Розумна людина ніколи не доводити справу до прямого зіткнення з токсичним персонажем.

2. Вони прощають, але не забувають

Розумна людина не буде тримати зла на свого кривдника, але при цьому не забуде про подію.

«Обдуриш мене раз – ганьба тобі; обдуриш мене двічі – ганьба мені»: розумна людина ніколи не наступити двічі на одні граблі.

3. Вони зроблені з справжнього міцного матеріалу

Розумна людина не просто розумна, вона ще і стійка. Вона знає, що ні в кого не вийде збити з подібного шляху. Ніякий негатив не зможе похитнути рішучість, і ніякої отрута не послабить її дух.

4. Вони чітко окреслюють свої особисті кордони

Розумна людина чітко окреслюють свої кордони, не дозволяючи негативу проникнути в її особистий простір. Коли справа стосується токсичних людей, вона знає, де провести межу.

5. Вони бережуть свою енергію

Розумна людина не витрачає свою енергію на безглузду боротьбу з отруйними особистостями, а вкладає її в корисні для себе починання.

Вона розуміє, що боротися і сперечатися з негативними людьми – себе не поважати. Тому свідомо уникає.

6. Вони бережуть свій час

Розумна людина вважає токсичних людей відволікаючим чинником, і не більше. Якщо у неї є можливість уникнути спілкування, вона завжди користується нею.

У неї немає часу на всяку нісенітницю, яка нічого корисного не принесе в її життя. Їй шкода витрачати час навіть на міркування про причини такої токсичності.

7. Одні закриті двері можуть вказати на безліч інших шляхів

У розумних людей завжди щось сховано в рукаві; один або два трюки, спрощують рішення цієї проблеми, з якою вони зіткнулися. Що б це не було – мантра, девіз, пісня, план – це полегшить ситуацію, в якій вони опинилися, і допоможе розвіяти темряву, яка їх оточує. Вони зроблять щось просте, а чарівне, і залишать негативного людини в подиві і розгубленості.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України