7 спра, які роблять розумні люди, коли спілкуються з негативними людьми

«Обдуриш мене раз – ганьба тобі; обдуриш мене двічі – ганьба мені»: розумний чоловік двічі не наступає на одні граблі

А ви можете назвати себе розумною людиною? Знаєте, де простягаються ваші кордони? Будете знати, як вчинити, щоб не застрягти в сипучих пісках негативу інших? Все, що вам треба – це вміти швидко і правильно реагувати на токсичних людей.

Ми постійно стикаємося з токсичними людьми. Деякі з них постійно присутні в нашому особистому просторі, а з деякими змушені перетинатися кожен день. Своєю поведінкою вони псують настрій, однак не всі з нас відчувають себе безпорадними при зіткненні з ними. Деякі люди в психологічному сенсі укладають токсичних особистостей на обидві лопатки. І вони ведуть себе таким чином:

1. Вони виявляють усвідомленість і пильність

Розумна людина завжди усвідомлено вибирає своє оточення і точно знає, як боротися з токсичним поведінкою. Він буде намагатися уникати зустрічей з негативними людьми і завжди проявляти максимум обережності з тими, з ким має справу. Розумна людина ніколи не доводити справу до прямого зіткнення з токсичним персонажем.

2. Вони прощають, але не забувають

Розумна людина не буде тримати зла на свого кривдника, але при цьому не забуде про подію.

«Обдуриш мене раз – ганьба тобі; обдуриш мене двічі – ганьба мені»: розумна людина ніколи не наступити двічі на одні граблі.

3. Вони зроблені з справжнього міцного матеріалу

Розумна людина не просто розумна, вона ще і стійка. Вона знає, що ні в кого не вийде збити з подібного шляху. Ніякий негатив не зможе похитнути рішучість, і ніякої отрута не послабить її дух.

4. Вони чітко окреслюють свої особисті кордони

Розумна людина чітко окреслюють свої кордони, не дозволяючи негативу проникнути в її особистий простір. Коли справа стосується токсичних людей, вона знає, де провести межу.

5. Вони бережуть свою енергію

Розумна людина не витрачає свою енергію на безглузду боротьбу з отруйними особистостями, а вкладає її в корисні для себе починання.

Вона розуміє, що боротися і сперечатися з негативними людьми – себе не поважати. Тому свідомо уникає.

6. Вони бережуть свій час

Розумна людина вважає токсичних людей відволікаючим чинником, і не більше. Якщо у неї є можливість уникнути спілкування, вона завжди користується нею.

У неї немає часу на всяку нісенітницю, яка нічого корисного не принесе в її життя. Їй шкода витрачати час навіть на міркування про причини такої токсичності.

7. Одні закриті двері можуть вказати на безліч інших шляхів

У розумних людей завжди щось сховано в рукаві; один або два трюки, спрощують рішення цієї проблеми, з якою вони зіткнулися. Що б це не було – мантра, девіз, пісня, план – це полегшить ситуацію, в якій вони опинилися, і допоможе розвіяти темряву, яка їх оточує. Вони зроблять щось просте, а чарівне, і залишать негативного людини в подиві і розгубленості.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fourteen − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh