Життя

7 прем’єр цього тижня, які не повинен пропустити жоден любитель кіно

Отже, що нас чекає в кіно?

  • “Геошторм” – фантастичний фільм-катастрофа, який є повнометражним режисерський дебютом для Діна Девліна.
  • “Останній богатир” – другий художній фільм Disney в Росії після “Книги майстрів”, що вийшла в 2008 році.
  • “Голем” – британський хоррор-триллер знятий режисером Хуаном Карлосом Медіною і заснований на романі Пітера Акройда – “Ден Лено і Голем з Лаймхауса”.

Запасайтеся попкорном, друзі!

1. “Геошторм”

Опис фільму на сайті Кинопоиск:

Після безпрецедентної серії стихійних лих, що обрушилися на нашу планету, лідери світових держав об’єднання єднали зусилля, щоб створити розгалужену мережу орбітальних супутників з контролю над кліматом для запобігання природних катаклізмів. Але щось пішло не так — система, побудована для захисту Землі, тепер загрожує їй. Починається гонка наввипередки з часом, у якій треба встигнути виявити реальну загрозу до того, як всесвітній Геошторм зітре з лиця Землі все живе… і всіх живих заодно.

2. “Останній богатир”

Опис фільму на сайті Кинопоиск:

Іван, звичайний хлопець, з волі випадку переноситися з сучасної Москви у фантастичну країну білогір’я. У цьому паралельному світі живуть герої російських казок, чари — є ємна частина побуту, а спірні питання вирішуються битвою на богатирських мечах. Несподівано Іван опиняється в самому центрі боротьби світлих і темних сил, вісь тільки незрозуміло, чому головна роль в подіях, що відбуваються, на загальну думку, уготована саме йому.

3. “Голем”

Опис фільму на сайті Кинопоиск:

Вікторіанський Лондон, 1880. Небезпечний район Лаймхаус вражає серія жорстоких вбивств. Налякані до смерті жителі считают, що в цих жахливих злочинах винен голем — прадавня міфологічна істота, пожвавлювався за допомогою чорної магії. Розслідувати загадкові вбивства призначають досвідченого детектива, інспектора Килдэра.

4. “Лукавий коханець”

Опис фільму на сайті Кинопоиск:

Тендітна красуня Хлоя закохується в свого психоаналітика Підлоги. Коли пара починає жити разом, Хлоя дізнається, що її коханий зовсім не тим, за кого себе видає.

5. “Реальний Роккі”

Опис фільму на сайті Кинопоиск:

Історія про боксера-важковаговику Чака Уэпнере, життя якого різко змінилася після перемоги над легендарним Мохаммедом Алі. Якийсь Сталлоне написав сценарій на основі його життя, і Чак увійшов в історію як прототип Роккі Бальбоа. Він любив життя, азартні ігри і жінок, і ні за що не хотів відмовлятися від слави.

6. “Будинок примар”

Опис фільму на сайті Кинопоиск:

Молода пара відправляється в подорож у Таїланд. У сільській місцевості вони виявляють кладовище з розташованими на ньому «будинками примар», де, за місцевими віруваннями, парфуми знаходять спокій. Малі необережність осквернити святиню закоханих починає переслідувати жорстока надприродна сила. Вона занурює героїв у вир крижаного жаху потойбічного світу, з якого немає виходу.

7. “Гангстердам”

Опис фільму на сайті Кинопоиск:

Після серії безглуздих спроб позалицятися за Норою, частка нарешті підкидає Рубену реальний шанс довести, що він справжній мачо. Все, що для цього потрібно — відправитися з дівчиною своєї мрії в Амстердам, забрати товар і по дорозі назад не напартачити. Все йшло гладко, поки на їх шляху не встала місцева мафія.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України