Фотогалерея

53-річна модель: «Подивися на красуню, яка перетворилася в стару»

Поліна Поризкова розповіла, чому старіння її жахає.

У вісімдесятих роках чеська красуня заявила про себе на весь світ. Тоді важко було знайті журнал, на сторінках якого не було б фотографій Поліни. Потім дівчина подалася в світ кіно. Вона знімалася у багатьох режисерів (наприклад, у Кустуріци в «Аризонской мрії»), а її партнерами по фільмах ставали Джонні Депп і Міккі Рурк.

Зараз Поліні виповнилося 53 роки, і хоч виглядає вона досі на всі сто, її охопила справжня паніка.

В інтерв’ю модель зізналася, що дуже боїться старості. «Коли вся ваша життя полягало в тому, щоб виглядати добре, старіти публічно – це жахливо. Це не для людей зі слабкими нервами, – поскаржилася Поризкова. — Я постійно борюся з собою, внутрішньо кажучи: «Да ладно, краса не так вже важлива! Відпусти її і зосередься більше на ті, що ще можна зробити!»

Альо поки у моделі це не виходить. Вона відверто розповіла, що, хоч поки і не колола ботокс, постійно вдається до тих чи інших процедур краси, щоб зберегти молодість як можна довше, і витрачає на це майже весь вільний час.

«Я особисто ненавиджу, коли бачу, що хтось зробив і пластику, і уколи для збереження краси, але вони стверджують, що причина, по якій вони так добре виглядають, – це йога і вода. Відразу зрозуміло, що вони брешуть».

Колишня супермодель зізналася, що боїться: люди висміюють ті, як вона виглядає зараз. «Я думаю, що хтось зараз скаже: гей, подивися на цю красиву жінку, яка перетворилася в цю огидну стару».

Але нам здається, Поризкова злегка лукавити. Старою її назвати ні в кого язик не повернеться. Поліна досі позує для глянцевих журналів і виглядає краще за багатьох молодих моделей. Між іншим, деякі фотосети вельми провокаційні. Наприклад, вона взяла участь у проекті для модного видання. Замість одягу на тілах моделей були лише написи, що відображали найбільш важливі для них цінності. Поризкова вибрала слово «Правда».

Та й чоловік Поліни досі просто обожнює її. Поризкова і музикант Рік Оказек одружилися ще на зорі її кар’єра кур’єри і вже майже 30 років щасливі у шлюбі. Та й хто б не пишався такою красунею-дружиною!

53-летняя модель: «Посмотри на красотку, которая превратилась в старуху»

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.