Фотогалерея

53-річна модель: «Подивися на красуню, яка перетворилася в стару»

Поліна Поризкова розповіла, чому старіння її жахає.

У вісімдесятих роках чеська красуня заявила про себе на весь світ. Тоді важко було знайті журнал, на сторінках якого не було б фотографій Поліни. Потім дівчина подалася в світ кіно. Вона знімалася у багатьох режисерів (наприклад, у Кустуріци в «Аризонской мрії»), а її партнерами по фільмах ставали Джонні Депп і Міккі Рурк.

Зараз Поліні виповнилося 53 роки, і хоч виглядає вона досі на всі сто, її охопила справжня паніка.

В інтерв’ю модель зізналася, що дуже боїться старості. «Коли вся ваша життя полягало в тому, щоб виглядати добре, старіти публічно – це жахливо. Це не для людей зі слабкими нервами, – поскаржилася Поризкова. — Я постійно борюся з собою, внутрішньо кажучи: «Да ладно, краса не так вже важлива! Відпусти її і зосередься більше на ті, що ще можна зробити!»

Альо поки у моделі це не виходить. Вона відверто розповіла, що, хоч поки і не колола ботокс, постійно вдається до тих чи інших процедур краси, щоб зберегти молодість як можна довше, і витрачає на це майже весь вільний час.

«Я особисто ненавиджу, коли бачу, що хтось зробив і пластику, і уколи для збереження краси, але вони стверджують, що причина, по якій вони так добре виглядають, – це йога і вода. Відразу зрозуміло, що вони брешуть».

Колишня супермодель зізналася, що боїться: люди висміюють ті, як вона виглядає зараз. «Я думаю, що хтось зараз скаже: гей, подивися на цю красиву жінку, яка перетворилася в цю огидну стару».

Але нам здається, Поризкова злегка лукавити. Старою її назвати ні в кого язик не повернеться. Поліна досі позує для глянцевих журналів і виглядає краще за багатьох молодих моделей. Між іншим, деякі фотосети вельми провокаційні. Наприклад, вона взяла участь у проекті для модного видання. Замість одягу на тілах моделей були лише написи, що відображали найбільш важливі для них цінності. Поризкова вибрала слово «Правда».

Та й чоловік Поліни досі просто обожнює її. Поризкова і музикант Рік Оказек одружилися ще на зорі її кар’єра кур’єри і вже майже 30 років щасливі у шлюбі. Та й хто б не пишався такою красунею-дружиною!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh