Авторські статтіЗдоров'я

5 вправ для управління депресією, здатних зробити вас щасливими

Депресія – хвороба повна таємниць і загадок.

Вчені стверджують, що цей стан викликано хімічним дисбалансом в корі головного мозку. При цьому суть всієї, здавалося, проблеми полягає не в її остаточному діагнозі, а методиці лікування. Надмірне призначення препаратів наркотичного спрямування, здатних впливати на мозок є досить поширеним явищем. Однак відпускаються за рецептом ліки не мають такого впливу. Незважаючи на те, що можна відчути деякий симптоматичне полегшення, препарати просто маскують основне стан.

Це не означає, що лікарські засоби, які відпускаються за рецептом, не мають ніякої цінності. При цьому не варто забувати, що ніякий наркотик не був і, ймовірно, ніколи не буде продаватися в якості короткострокового вирішення вашої проблеми.

Як тільки ви «підсядите» на лікарський препарат, все, вважайте, що це наркотик. Для безпечного «відходу» від антидепресантів потрібно поступове зниження дози протягом тривалого періоду.

Подібний процес «відходу» часто викликає деякі неприємні побічні ефекти (наприклад, Синдром серотоніну та інше). Деякі з цих побічних ефектів настільки серйозні, що лікареві доводитися знову піднімати дозування.

Враховуйте індивідуальні нюанси, оскільки хімія людського мозку окремо взятої людини має відмінності. Один і той же механізм може працювати і приносити плоди одному, але не допомагати іншому. Чи є інші способи?

Постарайтеся звернути до найбільш вибачимо і ледачим у ваших очах дій. Не забудьте докласти трохи зусиль!

1. Займіться танцями

Так, вам не почулося. Спробуйте розворушити свої ніжки, покрутити стегнами або ж просто покрутитися. Ті з вас, хто активно займається танцями, напевно, знають, що танці – це найкраща вправи для людського мозку. Танцюристи розуміють, що несуть для своєї тілесної оболонки і всього організму в цілому лише позитив. Відомо, що заняття танцями надають сприятливу дію на мозок. Вісь чому людям, що страждають хворобою Паркінсона рекомендовано займатися танцями.

2. Заохочуйте себе заняттями спорту

Про користь фізичних навантажень говорити не доводитися. Це, перш за все гарне стимулювання органів кровеносно-судинної системи людини. Далі відзначимо вироблення ендорфінів, які, як відомо, виступають у ролі найпотужніших антидепресантів. Так звані аеробні вправи здатні посилювати процес нейрогенезу, формуючи нові клітини. Крім цього, тренування дозволяє звільнити себе від небажаного почуття гніву. По закінченню тренування почуття гніву переходити в стан повного розслаблення і спокою. Депресія може мотивувати людину на заняття спортом.

3. Більше подорожуйте

Подібна ідея дуже приваблива, але не має обмеження за тимчасовими показниками. Єдиним способом її подолання виступає процес повного переосмислення тих промов, що необхідні для здійснення подорожей. Для цього зовсім не обов’язково бігти стрімголов в найближчим туристичне агентство, немає. Вам необхідно на короткий проміжок часу вивести себе зі звичного оточення. Хорошим прикладом стані тур вихідного дня та інші радості. Спробуйте насолодитися подорожжю в повній самоті. Після повернення ви можете помітити, що вам стало значно краще.

4. Зміни в способі життя

Скористайтеся слушними порадами від людей, які пройшли борошна депресії. Отже, перед вами деякі з них:
· вітамінотерапія з щоденним вживанням вітамінів групи В під контролем лікаря;
· відмова від сидячого способу життя під девізом «ще більше рухів і активних дій». Подібна практика схожа з принципом роботи антидепресантів;
· помірне споживання цукру і перехід на збалансоване харчування;
· медитація і вправи в техніці глибокого дихання.

5. Задайте собі питання: що може зробити вас щасливою людиною?

Повторимо ту думку, згідно з якою під депресією слід розуміти нейрохімічний дисбаланс, що вимагає від людини тривалих зусиль і навіть мед. допомоги.

З цим важким захворювання кожен воює як може. Задумайтеся на хвилинку про те, що щастя можна виявити в самих непередбачуваних місцях і ситуаціях. У продовження цієї думки наведемо приклад: «Залишіться на самоті в кімнаті. Далі встаньте перед дзеркалом, покажіть мови своєму відображенню, а після почніть стрибати. Запевняємо, ваш настрій відразу ж зміниться! Полюбіть себе за оригінальність і випромінюється вами енергію! Якщо запропонований нами приклад викликав на вашому обличчі усмішку, значить, ви рухаєтеся в потрібному напрямку.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України