Авторські статті

39-й “гумконвой” з Росії перетнув українсько-російський кордон

Чергова колона МНС Росії з гуманітарною допомогою для Донбасу перетнула українсько-російський кордон. Маршрут до пунктів пропуску пройдений без затримок, непередбачених ситуацій в дорозі не сталося.

На шляху прямування колона МНС Росії розділилася на дві частини. Одна з них прибула на пункт пропуску “Донецьк”, друга – на “Матвіїв-Курган”, де вантаж пройшов митне оформлення в суворій відповідності з міжнародним законодавством.

Усі заходи на пунктах пропуску здійснювалися у присутності представників митної та прикордонної служб України, а також спостерігачів місії ОБСЄ. Автомобілі МНС Росії в’їжджали на контрольно-пропускний пункт з відкритим заднім пологом кузова. Перевірці піддалися не тільки техніка, але супровідні документи на гуманітарний вантаж. На вимогу розкривалися коробки з продуктами для представлення вмісту.

Після завершення всіх процедур в цілому більше 100 автомобілів з гуманітарним вантажем загальною масою понад 1200 тонн продовжили рух в пункти вивантаження Донецької та Луганської областей. Серед вантажів – продовольство і медикаменти.

МНС Росії

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.