Авторські статтіТехно

300 метрів над прірвою: найдовший скляний міст у світі

У китайській провінції Хунань відкрився найдовший скляний міст у світі. Його довжина майже 300 метрів, він висить на висоті 180 метрів, і створений лише з однією метою: залучати туристів.


Міст розташований в геологічному парку Чжан Данся, мальовничому місці, що входить до переліку заповідників, що охороняються ЮНЕСКО. Раніше це був звичайний дерев’яний підвісний міст, але в минулому році почалася його реконструкція, і спочатку конструктори замінили кілька дерев’яних панелей на скляні, а зараз зробили міст повністю скляним.

На даний момент це найдовший скляний міст у світі, але, цілком можливо, так буде недовго. Скляні мости зараз входять в моду, і багато природних заповідників квапляться обзавестися такою пам’яткою для туристів. В епоху Інстаграмма, Селфі і соціальних мереж немає нічого кращого для залучення публіки, ніж можливість зробити мальовничий і незвичайний знімок. Подібні споруди є в канадському національному парку Джаспер (там можна прогулятися по скляній поверхні, дивлячись вниз з висоти в 275 метрів)

Популярная Механика

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України