Авторські статтіЗдоров'я

18 золотих правил зцілення

1. Випивайте 0,5 л води за один раз — вранці. в обід і ввечері. Вода повинна бути чистою, відстояною. В момент, коли п’єте, кажіть про себе: «Я здоровий, я зцілююся!»

2. Змініть своє дихання. Почніть робити видих у два-три рази довше вдиху. Дихайте повільніше, рівно та вільно, без затискачів, з почуттям внутрішньої радості. Протягом усього дня згадуйте про своєму диханні і робіть його знову правильним є.

3. Складіть свій список слів-цілителів — це твердження, які ви читаєте кожен день. Їх треба часто повторювати багато разів. Наприклад: «Я зцілююся! Енергія зцілення входити в мене, оздоровлюючи моє тіло. Я відкритий/а цього потоку цілющої енергії. Моя печінка (голова, нирка…) стає здоровою».

4. Почніть робити самомасаж. Просто розтирайте голе тіло руками там, де можете дотягнутися. Особлива увага — стопах, грудях, голові та шиї, а також області хворого органу.

5. Зробіть невеликий вдих. І затисніть рот і ніс пальцями.Через деякий час з’являтися перші позиви вдихнути — говорите дуже свідомо про себе фразу: «Я хочу жити!» — багато разів. Потім відпустіть затискач. Віддихайтесь і повторіть ще. Це дасть дуже сильний сигнал вашого тіла (мозку) на ваше бажання жити. Тому що дуже часто небезпечні хвороби приходять саме через підсвідоме небажання жити.

6. Лягайте спати о 22.00. Вставайте рано, о 5.00. Перед сном говоріть собі: «Зараз я вирушаю в країну зцілення, де мені допоможуть зцілитися». Обов’язково спите в обідній годину по 1 годині.

7. Повністю вимкніть від себе канали, по яким може прийти якась негативна інформація. Думайте тільки про хороше. Дивіться комедії, смішні передачі, гумор. Ніякої складної роботи — лише щось приємне, невтомливе.

8. Слухайте спокійну розслаблюючу музику ввечері, але кожного дня слухайте і радісну ритмічну музику. Можна голосніше (вдень). Бажано танцювати, просто так, для себе. А також підспівуйте.

9. Частіше бувайте на природі. Якщо не можете — то дивіться у вікно на небо і хмари, сидячи на балконі або біля вікна.

10. Не кажіть, не обговорюйте і навіть не думайте про свою хворобу. Просто викиньте її з голови. Якщо думки все повертаються до проблеми — намагайтеся взагалі не думати ні про що. Просто сидите в безмовності розуму.

11. Ведіть спокійні, душевні, необтяжливі бесіди з друзями та родичами — це хороший взаємний обмін енергіями, що приводити вас у нормальний стан.

12. Почніть обливатися холодною водою. Спочатку кілька днів обливайте тільки ступні, потім вище і вище, поки не почнете обливатися з головою. Під час перекидання на собі холодної води думайте про щось радісне, про зцілення.

13. Їжте мало, але часто (5-7 разів на день). Це повинна бути тільки домашня їжа, як можна простіше: каші, кисле молоко, квашеная капуста, домашній хліб (на своїй заквасці), салати і т. п. Ніяких напоїв, що звужують судини : чаю, кави і т. п. або алкоголю.

14. Почніть робити зарядку до поту — присідання, віджимання, легкі гантелі. Дуже добре — біг, можна на місці в провітрюваній кімнаті.

15. Один раз на тиждень голодуйте. Якщо можете, 24-36 годин. Не можете — голодуйте менше. Перед днем голодування і під час нього говорите приблизно наступне: «будь Ласка, нехай я буду здоровий в обмін на цей мій пост».

16. Кожен день 5-10 хвилин сідайте зручно, заспокоюйтесь і подумки повторюйте: «Нехай всі будуть здорові, нехай у всіх все буде добре». І думайте так від чистого серця, уявляючи, як у всіх навколо вас покращується здоров’я.

17. Кожен день уявляйте собі у найближчому майбутньому здоровою людиною. Наприклад, через 7 днів ві бачите себе здоровим, бадьорим, смієтеся людиною десь на вулиці в ясній сонячний день, в знайомому вам місці, де ви легко собі уявляєте.

18. Звертайтесь до Вищих Сил за допомогою. Відчувайте їх реальність і поводьтеся так, ніби вони знаходяться перед вами, як звичайні люди, яких ви просто не бачите

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.