18 золотих правил зцілення

1. Випивайте 0,5 л води за один раз — вранці. в обід і ввечері. Вода повинна бути чистою, відстояною. В момент, коли п’єте, кажіть про себе: «Я здоровий, я зцілююся!»

2. Змініть своє дихання. Почніть робити видих у два-три рази довше вдиху. Дихайте повільніше, рівно та вільно, без затискачів, з почуттям внутрішньої радості. Протягом усього дня згадуйте про своєму диханні і робіть його знову правильним є.

3. Складіть свій список слів-цілителів — це твердження, які ви читаєте кожен день. Їх треба часто повторювати багато разів. Наприклад: «Я зцілююся! Енергія зцілення входити в мене, оздоровлюючи моє тіло. Я відкритий/а цього потоку цілющої енергії. Моя печінка (голова, нирка…) стає здоровою».

4. Почніть робити самомасаж. Просто розтирайте голе тіло руками там, де можете дотягнутися. Особлива увага — стопах, грудях, голові та шиї, а також області хворого органу.

5. Зробіть невеликий вдих. І затисніть рот і ніс пальцями.Через деякий час з’являтися перші позиви вдихнути — говорите дуже свідомо про себе фразу: «Я хочу жити!» — багато разів. Потім відпустіть затискач. Віддихайтесь і повторіть ще. Це дасть дуже сильний сигнал вашого тіла (мозку) на ваше бажання жити. Тому що дуже часто небезпечні хвороби приходять саме через підсвідоме небажання жити.

6. Лягайте спати о 22.00. Вставайте рано, о 5.00. Перед сном говоріть собі: «Зараз я вирушаю в країну зцілення, де мені допоможуть зцілитися». Обов’язково спите в обідній годину по 1 годині.

7. Повністю вимкніть від себе канали, по яким може прийти якась негативна інформація. Думайте тільки про хороше. Дивіться комедії, смішні передачі, гумор. Ніякої складної роботи — лише щось приємне, невтомливе.

8. Слухайте спокійну розслаблюючу музику ввечері, але кожного дня слухайте і радісну ритмічну музику. Можна голосніше (вдень). Бажано танцювати, просто так, для себе. А також підспівуйте.

9. Частіше бувайте на природі. Якщо не можете — то дивіться у вікно на небо і хмари, сидячи на балконі або біля вікна.

10. Не кажіть, не обговорюйте і навіть не думайте про свою хворобу. Просто викиньте її з голови. Якщо думки все повертаються до проблеми — намагайтеся взагалі не думати ні про що. Просто сидите в безмовності розуму.

11. Ведіть спокійні, душевні, необтяжливі бесіди з друзями та родичами — це хороший взаємний обмін енергіями, що приводити вас у нормальний стан.

12. Почніть обливатися холодною водою. Спочатку кілька днів обливайте тільки ступні, потім вище і вище, поки не почнете обливатися з головою. Під час перекидання на собі холодної води думайте про щось радісне, про зцілення.

13. Їжте мало, але часто (5-7 разів на день). Це повинна бути тільки домашня їжа, як можна простіше: каші, кисле молоко, квашеная капуста, домашній хліб (на своїй заквасці), салати і т. п. Ніяких напоїв, що звужують судини : чаю, кави і т. п. або алкоголю.

14. Почніть робити зарядку до поту — присідання, віджимання, легкі гантелі. Дуже добре — біг, можна на місці в провітрюваній кімнаті.

15. Один раз на тиждень голодуйте. Якщо можете, 24-36 годин. Не можете — голодуйте менше. Перед днем голодування і під час нього говорите приблизно наступне: «будь Ласка, нехай я буду здоровий в обмін на цей мій пост».

16. Кожен день 5-10 хвилин сідайте зручно, заспокоюйтесь і подумки повторюйте: «Нехай всі будуть здорові, нехай у всіх все буде добре». І думайте так від чистого серця, уявляючи, як у всіх навколо вас покращується здоров’я.

17. Кожен день уявляйте собі у найближчому майбутньому здоровою людиною. Наприклад, через 7 днів ві бачите себе здоровим, бадьорим, смієтеся людиною десь на вулиці в ясній сонячний день, в знайомому вам місці, де ви легко собі уявляєте.

18. Звертайтесь до Вищих Сил за допомогою. Відчувайте їх реальність і поводьтеся так, ніби вони знаходяться перед вами, як звичайні люди, яких ви просто не бачите

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

19 + ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh