Життя

15 справ, які жінка, яка знає собі ціну, не потерпить у відносинах

Її не цікавлять «ігри розуму», і вона розуміє, що спроби читати чужі думки – безглузде заняття. Будьте відкриті з нею. Це набагато простіше, ніж здається.

1. Неповага.

Якщо ви не будете її поважати, вона піде. Жінка, яка знає собі ціну, не затримається з тім, хто її не цінує. Без поваги здорові стосунки все одно побудувати неможливо. А навіщо самодостатньою жінці нездорові відносини?

2. Ігнорування.

Ця жінка не буде з тим, хто постійно її ігнорує. Вона не невидимка і звикла говорити про проблеми і вирішувати їх, а не мовчати.Того ж вона чекає від партнера. Мовчання – шлях в нікуди.

3. Злість.

Якщо ви за своєю природою зла людина, то її інтерес до вас дуже швидко зійде нанівець. Ви або будете ласкаві до неї, або її втратите.

4. Закритість.

Якщо ви патологічно закритий людина, то їй точно не підійдете. Її не цікавлять «ігри розуму», вона розуміє, що спроби читати чужі думки – марне заняття. Будьте відкриті з нею. Це набагато простіше, ніж здається.

5. Брехня.

Вона не терпить брехунів. Їй важливо, щоб ви були чесні з нею, навіть якщо часом це заподіює біль. Вона не розуміє, що таке брехня на благо. Тому почнете обманювати хоча б у дрібницях, то це призведе лише до проблем.

6. У ваших відносинах немає місця сміху.

Їй потрібен чоловік, з яким вона може разом посміятися. Почуття гумору – важлива складова відносин. Сміх допомагає подолати численні перешкоди та негаразди, підняти настрій в самий похмурий день.

7. Вона не буде нести всі проблеми на своїх плечах.

Вона не звалить на свої плечі всі проблеми, які існують у відносинах. Якщо ви не хочете визнавати власні помилки і брати на себе відповідальність, вам двом точно не по дорозі.

8. Небажання працювати в команді.

Ви обоє повинні прикладати зусилля для того, щоб відносини приносили радість. Відносини – це парний танець. Ви працюєте в команді і на рівних. Іншого вона не дозволить.

9. Небажання йти на компроміс.

Вона не буде з тим, хто не розуміє, що означає слово «компроміс». На вміння поступатися, коли це дійсно необхідно, і тримаються хороші відносини.

10. Небажання розуміти.

Їй важливо відчувати, що ви дійсно розумієте її, а не ігноруєте або просто погоджуєтесь, тому що так простіше.

11. Спроби ізолювати її від тих, хто їй дорогий.

Ви не повинні просити її відмовитися від спілкування з друзями та родиною. До зустрічі з вами у неї була своя життя, яку вона не зобов’язана перекреслювати тільки тому, що тепер ви разом. Навчіться приймати близьких їй людей і все те, що для неї насправді важливо.

12. Порушення особистих кордонів.

Якщо вона каже “ні”, значить, прислухайтеся до цього. Не намагайтеся порушувати її межі. Адже вам не подобається, коли переступають ваші.

13. Не вказуйте їй, що робити.

Ця жінка не дозволить ані вам, ані комусь іншому вказувати, як і що їй робити. Її не вийде контролювати, але з нею можна домовитися. Якщо ви думаєте інакше, краще пошукати пару в іншому місці.

14. Відсутність підтримки.

Вона не буде з тим, хто «підрізає їй крила». Навпаки, підтримуйте, допомагайте їй рости і ставати кращою версією. Вона завжди відповість вам взаємністю.

15. Не ставтеся до неї, як до порцелянової ляльки.

Вона сильна жінка і знає, чого хоче. Її не потрібно врятувати, як намагатися прожити життя за неї. Ця жінка хоче бути з вами зовсім не для цього. Вона самодостатня особистість, втім, як і ви.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України