Життя

15 пар знаків Зодіаку, у яких будуть довготермінові відносини

Не впадайте у відчай, якщо вашої пари не буде в списку!

Багато людей відносяться до гороскопів скептично. Але давайте на чистоту: кожен з нас хоча б раз читав статтю про знаки зодіаку. Це могло бути випадково, коли ві гортали чергову газету, або цілеспрямовано для пошуку вакансій відповідей. Безумовно, вони не так точні, як хотілося б. Але це нормально, коли людина шукає свій гороскоп, своєї дівчини або хлопця. Якщо ж ви критично сприймаєте цю інформацію, то постарайтеся хоча б отримати задоволення від читання!

Чесно зізнатися, автор даної статті обожнює гороскопи, а тому ретельно шукав щось, що могло допомогти зрозуміти ступінь сумісності знаків Зодіаку. Насправді, нічого серйозного в цьому немає, але іноді ви можете знайти там цікаві факти, які змусять по-іншому дивитися на оточуючих людей. Хіба це не здорово?
Астрологи стверджують, що існує певна зв’язок між конкретними знаками Зодіаку. Це і називають сумісністю. Вона може варіюватися від низького рівня до високого. Деякі люди дуже трепетно ставляться до цього, так що сьогодні ми допоможемо їм розібратися, які саме парі мають шанс побудувати довгострокові відносини. І не впадайте у відчай, якщо вашої парі не буде в списку!

Риби і Телець

Риби знаходяться дуже далеко за зодіакальним розташуванню від Тельця. Це говорить про переважно кармічним зв’язком між ними. Як правило, така пара живе в шлюбі довго і щасливо. Сприяють цьому мрійливість і ідеалізм Риб, яких підстьобує реалістичний і господарський Тілець. Досить міцний союз, в якому кожен доповнює один одного. Відповідно до астрологічної характеристики, ця пара відноситься до типу «споріднених душ».

Овен і Ваги

Обидва знака перебувають під заступництвом планети пристрасті – Марса, та планети любові Венери. Цим і пояснюється їх пристрасна натура, яка жадає спілкування та найяскравіших вечірок. Це соціальні люди, яким подобається бути один з одним і брати участь у всіх подіях разом. Про відносини Овна і Ваг неодмінно дізнаються всі навколо!

Овен і Близнюки

Вогонь і повітря – дві стихії, які доповнюють і допомагають один одному стає краще. Ці люди сповнені оптимізмом і долають будь-які труднощі разом. Коли Овен і Близнюки нерозлучні, вони можуть звернути гори, як би важко це не було. І ви не побачите сліз на очах. У їх відносинах бушує пристрасть — головний рушійний елемент довговічною любові.

Скорпіон і Рак

Як і перша розглянута пара, Скорпіон і Рак дуже близькі один до одного і можуть відноситься до типу «споріднених душ». Ці люди не позбавлені романтичної жилки, а крім цього, вони наповнені пристрастю і вірністю до обранця. Деколи, лояльність чергується з ревнощами, але це можуть бути короткочасні емоції.
Дуже часто за Скорпіоном і Рак можна помітити публічний прояв своєї любові, щоб показати оточуючим свої претензії на партнера. Така собі форма захисту від ревнощів. Незважаючи на це, пара може мати довгострокові відносини.

Стрілець і Лев

Два вогняних знака – це найяскравіший прояв пристрасті і характеру. Будьте обережними, перебуваючи поруч з ними, адже можна не витримати їх натиск! Їх спілкування між собою нагадує вибухи феєрверків: все відбувається голосно і з безліччю жестів. Зате Стрілець і Лев можуть підштовхувати один одного до досягнення високих цілей.
Гумор, амбіції, здорова критика – все це присутнє у Стрільця з Левом. Деколи, вони можуть зваритися через верховенства в сім’ї, але міцний характер і сильні почуття не зруйнують її.

Діва, Водолій

Вісь ми і дісталися до найбільш відрізняються один від одного, немов це різні полюси магніту, знаків зодіаку. За рахунок таких явних відмінностей вони і притягуються.

Аналітичний розум Діви і емоційний характер Водолія здатні продемонструвати чудеса взаєморозуміння. Але є і зворотна сторона медалі: явні відмінності стають причиною більшості сварок. Навряд чи хтось з парі захоче кардинально змінювати свій характер, тому їм потрібно навчитися приймати один одного і знаходити компроміси. Діві і Йому важко почати відносини, але якщо це сталося, то це надовго!

Козеріг і Телець

Ця пара відноситься до тим, хто може непомітно сісти в кутку й тихо обговорювати свої недоліки. Їх спілкування відбувається за принципом «ти мій найкращий друг, тому я повинен це сказати». Така координація і взаєморозуміння здатні вибудувати дуже тривалі відносини. Козеріг і Телець відносяться до типу «владна пара».

Якщо вам пощастило бути присутнім поряд з цією пара, то може скластися враження, ніби ви на прийомі у королівської сім’ї. Порізно вони не можуть створити щось подібне. Але коли Козеріг поруч з Тільцем, то все відразу змінюється. Вони чудові! Один погляд здатен змусити вас завмерти на місці. Щось подібне можна помітити за Бейонсе і Джей Зі, які, втім, мають абсолютно різні знаки зодіаку.

Риби і Скорпіон

Риби належать до водної стихії, як і Скорпіон. І коли вони разом, ви зрозумієте, що таке справжня спрага. «Споріднені душі» — це ті пари, які мають найбільший шанс на довгострокові відносини і вищевказані знаки ставляться до них. Дуже спокійний характер обох партнерів, з одного боку, справляє враження, але варто на хвилину відлучиться від них, як починається шторм. Ніщо і ніхто не примушує їх до чого-небудь. Вони самі вибудовують свою частку і вміють розуміти один одного. А романтика між Рибами і Скорпіоном була присутня завжди. Мабуть, як і деякі перегини!

Близнюки і Діва

Уявіть на хвилину, що у вас є друг, який може зателефонувати вам в 3 ночі і поскаржитися на що потрапила в око смітинку, доповнюючи розповідь про неминучий кінець світу. А тепер уявіть, що їх двоє. Вісь вам і ідеальна пара Близнят Діви!

Якщо потрібно якось охарактеризувати відносини цих знаків зодіаку, то на думку спадає спрощений гурток для дебатів. Суміш інтелекту і душевного багатства змушує їх говорити про всім і в деталях. Близнюк і Діва – дуже вперті, а тому можуть приховувати всередині свої почуття, що призводить до депресії. Але якщо вони змогли висловити всі один одного, то їхні стосунки будуть стояти на першому місці у кожного з партнерів.

Для повноцінних відносин і високого взаєморозуміння цій парі потрібно навчитися бути впевненіше і не боятися обговорювати з партнером будь-яку проблему.

Овен і Козеріг

Відносини Овна і Козерога схожі на магію. Їх важко змусити спілкуватися один з одним і підтримувати відносини на самому початку. Але з плином часу їх почуття зміцніють, і ви станете свідком небаченого потоку любові!

Ця пара дуже сильна духом, і вони вміють працювати в команді. Альо таке завзятість може обернутися і проти них. Деякі ситуації будуть аналогічні тім, що пара людей намагається зламати стіну голими руками. За ними важко встигнути, адже вони живуть своїм життям незалежно від інших. І не дай Бог нашкодити кому-небудь з цієї парі! Тому що з вигляду щасливі і нешкідливі Овні разом з Козерогами вміють відповідати на загрозу сильної люттю.

Близнюки і Терези

У цієї пари є все: розум, любов, пристрасть і чудова гармонія. Тому рівень сумісності Близнюки і Ваг дуже високий. Тім не менш, два представника повітряної стихії ведуть себе по-різному. Близнюки люблять аргументувати свої дії, в тій годину як Ваги воліють мовчати і бути осторонь, не заважаючи своєму партнерові.

Обидва знака мають потребу в тимчасовому самоті. Адже Близнюк дуже напористий і любити сперечатися. Тому для довгострокових відносин потрібно вчитися розуміти один одного і давати своєму партнеру більше простору.

Овен і Стрілець

Пожежа на вулицях і пожежа в простирадлах – коротко про відносини цих двох знаків. Овен і Стрілець сумісні настільки, що стає страшно. Пристрасть, ентузіазм і дика енергія переповнюють обох. І з плином часу ці якості лише посилюються. Їм ніколи не буде нудно один з одним. В крайньому випадку, вони почнуть співати. У відносини Овна і Стрільця краще не втручатися і не намагатися їх зрозуміти. Їм і так добре разом!

Риби і Рак

Ще один зразок по-справжньому міцних відносин. Раки виявляють інтуїцію і чудову витримку, коли Риби можуть дозволити собі деякі пориви пристрасті і прояву емоцій. Обидва знака відносяться до водної стихії, а значить вони чудово розуміють один одного і вміють берегти романтику. Багато б позаздрили такому дбайливому відношенню. І повірте, між ними не буде ніякої брехні, тому що вони люблять говорити правду.

Діва, Телець

Тут і говорити нема про що. Діва, Телець створені один для одного. Обидва практичні, щирі і віддані. І якщо вам пощастило бути одним з цієї парі, то подумайте тричі, перш ніж намагатися знайті когось іншого!

Овен і Водолій

Дві протилежні стихії добре доповнюють один одного, але деякий час їм потрібно побути на самоті. Ні, не тому що вони втомлюються від свого партнера. Навпаки, жага пригод і допитливий розум лише підштовхують їх до спільного життя. Просто Овен і Водолій вміють задовольняти свої потреби, не ображаючи при цьому партнера. А час для роздумів і спокою в самоті потрібно практично кожному. Це дуже авантюрний союз, який доставити море задоволення як одному, так і іншому.

Телець і Рак

Телець і Рак знають, як цінувати відносини. І вони з легкістю підуть на поступки один одному, якщо це буде необхідно. Адже все робиться заради любові! Вони не погребують вдаватися до брехні во благо» — все для збереження стосунків. Це дуже цікаве прояв почуттів, яке доставляє багато емоцій як Тельцю, так і Раку.

Близнюки і Водолій

Близнюки і Водолій уособлюють собою шалені стосунки. Немов божевільний сусід, вони нікому не дадуть спокою. Жага пригод і веселий характер лише підсилюють це враження. І незважаючи на бурхливий порив пристрасті, Близнюки і Водолії можуть з легкістю відмовитися від усього, якщо комусь із парі потрібен відпочинок. Вони воліють весь час проводити разом.

Деколі складається враження, ніби вони вже зустрічалися в минулому житті, адже настільки добре вони ладнають! Навіть якщо вони тільки що познайомилися, у них знайдеться безліч тем для розмови.

Водолій і Близнюки

Ця пара відноситься до того розряду людей, які люблять завершувати почате іншими. Вони можуть дратувати інших своєю пунктуальністю, але їх сумісність не викликає сумнівів. Водолій і Близнюки зв’язку язуються між собою на рівні чистої психології! Обидва індивідуальні і незалежні, але вони можуть кинути все заради коханої людини.

Лев і Овен

Ця пара – вогонь в її чистому прояві. Вогняна стихія так і б’є є зсередини цих відносин. Годиною, вона проявляється дуже білі, але ніщо не зруйнує їх союз. Це перевірено часом вже не на одному десятку людей!

Підводячи підсумок, хочеться переконати вас у тому, що не обов’язково бути в списку ідеально сумісних пар. Навіть якщо це стосується такої тонкої тими, як астрологія. І це нормально! Кожна людина має право жити і будувати відносини з тим, кого вибере сам. І тільки від вас залежить, наскільки вдало вони складуться.

Висновок

І не треба дивуватися, якщо ваші стосунки розпалися навіть незважаючи на гороскоп. Це лише приблизна характеристика, яка ні в якому разі не може трактуватися як відомий факт. І вже тим більше не дивуйтеся чому-то, якщо ви ставитеся до тих, хто звик не розлучатися і шукати нові гострі відчуття. Ви навіть можете не помічати за собою.

Врешті-решт, відносини – це взаєморозуміння з домішкою імпровізації. Тому неважливо Лев ві чи Рак, чи зустрічаєтеся ви з Овном або Скорпіоном. Важлива тільки любов і ті, на що ви здатні піти заради неї.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України