Життя

15 невербальних способів сказати: «Я тебе люблю»

Вчинки голосніше слів

 • Він втрачає рахунок часу, коли він з тобою

Йому так весело з тобою, що він буквально не вважає годину. Йому наплювати на зустрічі і розклад, тому що, коли він проводити з тобою час, він повністю зосереджений на тобі. І йому так добре в твоїй компанії, що час пролітає повз.

 • Він скорочує час розлуки і відстані

Він розуміє, що ти цінуєш свою свободу і незалежність. І він буде поважати ті кордони, що ти з ним розєднавшись. Але по ньому видно, що він намагається провести з тобою як можна більше часу.

 • Він завжди уважно слухає те, що ти йому кажеш

Він тієї хлопець, що завжди вислухає все, що ти хочеш сказати. Адже справа не тільки в ньому і його самовираженні. Він завжди буде хотіти тебе вислухати. Так само, йому важливо, щоб ти відчувала себе почутою.

 • Він охоче тримає тебе за руку, навіть коли ти його про це не просиш

Він знає, як сильно ти любиш триматися за руки. Тому він робить це часто, навіть якщо ти не просиш.

 • Він докладає зусилля, щоб завжди бути поруч з тобою в добрі і в погані дні

Він послідовний. Він надійний. Він стабільний. Він і є та сама скеля, на яку ти завжди можеш покластися, коли тобі це потрібно. Він завжди буде поруч, зручно йому чи ні. Він не відмовляється від любові, як би важко вам не було.

 • Він не соромиться фізичної близькості з тобою

Він знає, що щоб побудувати сильну емоційну зв’язок з ким-то, потрібна фізична близькість з цією людиною. Він завжди намагається показати тобі, як багато ти для нього значиш.

 • Він вкладає душу в подарунки

Справа не тільки в ціні. Для нього ваша любов не може бути виміряна матеріальними речами. Якщо він дарує тобі подарунок, то він вкладає в неї душу. Він хоче, щоб ти його оцінила, і він припав тобі по серцю.

 • Він вирішує твої проблеми, навіть коли ти його не просиш

Він хоче зробити твоє життя як можна простіше. Так що, навіть якщо ти його не просиш, він з радістю вирішує твої справи, так як знає, що дуже виручить тебе.

 • Він тебе смішить

Він знає, що хоче бути для тебе не тільки симпатягою. Він хоче бути для тебе чимось більшим, ніж просто закоханістю. Він хоче бути тим, хто може змусити тебе сміятися навіть тоді, коли ти не в настрої посміхатися. Він хоче бути тим хлопцем, який внесення в твоє життя як можна більше сміху і радості.

 • Він намагається бути джентльменом поруч з тобою

Він розуміє, що манери важливі. Він не хоче в твоєму суспільстві показати себе нечупарою. Він завжди являє тобі кращу версію собі, щоб ти знала, що він прикладає зусилля.

 • Він встановлює зоровий контакт всякий раз, як ви спілкуєтеся

Він хоче, щоб ти знала, як сильно ти важлива і як сильно він зосереджений на тобі, коли ви разом. Коли б це не відбувалося, він приділяє тобі всю свою увагу.

 • Він не змушує тебе довго чекати відповіді на пропущені дзвінки або повідомлення

Він розуміє, як це важливо для тебе, щоб він якомога швидше передзвонював і відповідав. Він не хоче, щоб ти турбувалася і нервувала. Він поважає твій час і почуття, і він би ніколи не змусив тебе чекати навмисне.

 • Він підставляє тобі своє плечі

Всі ми люди і у всіх нас є моменти слабкості. І він добре про це знає. Він хоче, щоб ти знала, що він завжди буде з тобою, коли тобі найгірше.

 • Він посміхається відразу після того, як тебе цілує

Він хоче, щоб ти знала, яким щасливим ти його робиш. Тому, кожен раз, коли ти поруч, він посміхається.

 • Він просить своїх друзів добре до тебе ставиться

Він розуміє, що тепер, коли ви разом, ваші життя будуть переплітатися. І він хоче полегшити для тебе цей процес. Він скаже своїм друзям взяти тобі тепло. Він хоче, щоб тобі було просто бути частиною його світу.

А як ти виражаєш свою любов? Поділіться в коментарях!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

5 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.