Новини з Австрії

15 тисяч євро – саме стільки витрачає Instagram-зірка Vienna Wurstl на свої губи

Її рот – її торгова марка @vienna.wuerstel. Думки розділилися, але тисячі людей, як і раніше, cke[f.nm кожне її слово.

Як відомо, про смаки можна сперечатися. Зірка з Австрії TikTok і Instagram «Vienna Würstl» робить свій цікавий внесок у дискусію: їй так часто робили ін’єкції в губи, що вона вже має серйозні проблеми з їжею та питтям.

Vienna.wuerstel, яка живе у Відні, презентує себе в соціальних мережах із дещо незвичайною зовнішністю. За білявкою стежать 27 000 людей у TikTok та близько 6 000 у Instagram. Їх насамперед приваблюють (або відштовхують) характерні накачені губи.

Подруга Джессі Банні вкладає у свої пухкі губи близько 15 000 євро на рік, розповіла вона у відео в Instagram. Їй складно сказати, скільки стороннього матеріалу їй уже ввели в губи – частково тому, що філери з часом руйнуються. Масивні губи – не єдиний додаток. Вона також зробила кілька ін’єкцій у лоб та щоки. Груди та сідниці також вже були збільшені.

У своїх відеороликах у TikTok та Instagram вона в основному відповідає на запитання глядачів, але також для розваги повторює скоромовки або намагається надувати кульки своїми гігантськими губами – на подив багатьох глядачів, з успіхом. «Я завжди хотіла її такою», — наголошує блондинка у відео.

У коментарях також багато похвал на адресу @vienna.wuerstel. Багато користувачів знаходять великі губи красивими та сексуальними та закликають продовжувати робити ін’єкції. Але не всі в захваті від їхньої роботи: деякі користувачі знаходять такі «жахливими» і навіть «огидними». Деякі запитують, який це лікар досі проводить ці операції, і звинувачують інфлюєнсера в тому, що він компенсує психологічні проблеми товстими губами.

Незважаючи на масову критику в Інтернеті та проблеми зі здоров’ям, вона планує подальші процедури. Вона наполягає на тому, щоби йти своїм шляхом. Можливо, нею рухає невпинний пошук досконалості. Але оскільки вона переслідує свою мрію про ще більш об’ємні губи, залишається питання, чи не надто висока ціна. Для Vienna Würstl великі губи – це не лише естетичне рішення, а й щоденний виклик у боротьбі з харчуванням.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України