Авторські статтіФотогалерея

Фотографії звичайних речей, через які можна за кордоном потрапити до в’язниці

Ще на етапі планування чергової подорожі слід для початку ознайомитися з місцевими законами, які можуть виявитися досить суворими навіть до іноземним туристам. Адже де-то можна потрапити за ґрати буквально sз-за звичайної черепашки або макового зернятка з вашого бутерброда.

Ми хочемо попередити вас про звичайні речах, які точно не варто робити за кордоном, щоб уникнути реального тюремного терміну.

1. Збирати мушлі, годувати риб і носити карти в Таїланді

13 обычных вещей, за которые можно за границей угодить в тюрьму

У сонячному Таїланді можна легко потрапити за ґрати, якщо просто зібрати на пляжі кілька красивих черепашок і коралів. Так, російські туристки, які купили у місцевого торговця кілька нешкідливих морських сувенірів, були взяті під варту, і їм загрожував реальний тюремний термін. Кожна з дівчат вирішила заплатити штраф, більше $ 2 000, ніж провести цілий рік за ґратами за покупки черепашок.

13 обычных вещей, за которые можно за границей угодить в тюрьму

У Таїланді не можна не тільки збирати мушлі, але і годувати риб на тих територіях, де ростуть корали. За це правопорушення вам може загрожувати тюремне ув’язнення строком на 1 рік. Наприклад, туристка була арештована, коли намагалася прикормити різнокольорових рибок, щоб з ними сфотографуватися. Тільки з допомогою дипломатичних працівників туристку вдалося звільнити, тим не менш дівчину зобов’язали заплатити штраф.

Прочитайте – легенда про знак зодіаку діва у нашій статті

13 обычных вещей, за которые можно за границей угодить в тюрьму

Якщо ви вирішили пограти в карти, поки засмагаєте під спекотним таїландським сонцем, то знайте, що це дуже погана ідея. Місцевий закон 1935 року забороняє володіння більш ніж 120 гральними картами. Тому за ґрати можна потрапити, навіть якщо у вас просто виявлять більше 2 колод чи запідозрять у грі на гроші.

2. Лихословити в Австралії

13 обычных вещей, за которые можно за границей угодить в тюрьму

Будьте стримані, коли захочете використовувати міцне слівце, хай навіть жартома, при розмові з австралійцями. В штатах Квінсленд та Вікторія лихослів’я в громадському місці може призвести до тюремного ув’язнення на термін до 6 місяців.

3. Підключатися до чужого Wi-Fi в Сінгапурі

13 обычных вещей, за которые можно за границей угодить в тюрьму

«Не впевнений, прийдуть вони за кавою або за безкоштовним Wi-Fi».

Слід бути дуже уважним при пошуку мереж Wi-Fi в Сінгапурі. Якщо підключитеся до відкритої точці доступу в інтернет без відома її власника, то за місцевими законами, це буде вважатися хакерською атакою. За подібне правопорушення можна потрапити за грати на 3 роки.

4. Ходити без паспорта в Японії і ввозити в країну ліки

https://www.instagram.com/p/BopAgl2ABni/

Вирушаючи в Країну висхідного сонця, неодмінно носіть з собою посвідчення особи. Якщо вас зупинять правоохоронці, а документів у вас не виявиться, то ви можете бути заарештовано на термін до 23 діб.

13 обычных вещей, за которые можно за границей угодить в тюрьму

І ще будьте дуже обережні, якщо збираєте в поїздку свої ліки. В Японії під забороною велика кількість медичних препаратів і речовин, які, наприклад, можуть бути у складі коштів від застуди та грипу. Поза законом тут навіть віагра. Уважно ознайомтеся зі списком заборонених препаратів перед поїздкою, якщо хочете уникнути арешту прямо в аеропорту.

5. Пустуном в нічних клубах Греції

https://www.instagram.com/p/BeykYvDB6X-/

Дуже важко тримати себе в рамках пристойності, коли ти приїхав у відпустку і хочеш повністю розслабитися. Проте в Греції навіть на вечірках варто поводитися дуже акуратно і уникати участі в безглуздих конкурсах. Англійка, яка під час жартівливого змагання в нічному клубі випадково оголила груди, була заарештована поліцією за непристойну поведінку. Їй загрожувало тюремне ув’язнення на термін не менше 8 місяців. Її батькам довелося заплатити солідний заставу, щоб дівчина змогла повернутися на батьківщину.

6. З’їсти булочку з маком і полетіти в Дубай

13 обычных вещей, за которые можно за границей угодить в тюрьму

Якщо ви зібралися в подорож в ОАЕ, то будьте готові до ретельного огляду в аеропорту. Будь-яка дрібниця може стати вагомою причиною для взяття вас під варту. Наприклад, громадянина Швейцарії, який прилетів до Дубай, відправили у в язницю на 4 роки із-за його неакуратності. Такий солідний термін він отримав лише за те, що на його одязі були знайдені 3 макових зернятка до булочки, яку він з’їв в аеропорту Хітроу.

Цікаві факти про інків про які ви ще не чули – про це у нашій статті

7. Деб і прийом їжі в Саудівській Аравії

13 обычных вещей, за которые можно за границей угодить в тюрьму

Ця країна відрізняється самими суворими законами у світі. Тут навіть рух з популярного танцю може послужити причиною тюремного ув’язнення. Деб потрапив під заборону, оскільки, на думку місцевої влади, він викликає асоціації з наслідком вживання заборонених речовин. Так, нещодавно був заарештований саудівський співак лише за те, що він намагався повторити відоме на весь світ рух.

13 обычных вещей, за которые можно за границей угодить в тюрьму

Уряд Саудівської Аравії також попереджує усіх приїжджих, що заарештує і депортує іноземця, хто буде вдень їсти або пити будь-який напій в суспільних місцях під час Рамадану.

8. Годувати бездомних і плювати в США

13 обычных вещей, за которые можно за границей угодить в тюрьму

В американському містечку Форт-Лодердейл, штат Флорида, дуже серйозно ставляться до свого закону, що забороняє годувати бездомних в суспільних місцях. Настільки серйозно, що навіть 90-річний священик місцевої церкви був поміщений під варту на 2 місяці лише за те, що готував і роздавав їжу нужденним людям на вулиці. Займатися подібною благодійністю можна лише у спеціально обладнаних місцях і тільки після отримання дозволу міської адміністрації.

13 обычных вещей, за которые можно за границей угодить в тюрьму

У Флориді є ще один дивовижний закон, який напевно порушував кожен хоча б раз у житті. У невеликому містечку Лейкленд з 1944 року офіційно заборонено плювати в будь-якому громадському місці. Незнання цього закону не врятувало молодого американця від арешту, якому навіть довелося деякий час провести у в язниці, поки тривав розгляд по його справі.

А вам доводилося стикатися з незвичайними законами в інших країнах?

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України