Авторські статтіФотогалерея

Як відзначають День всі святих у різних куточках світу. Фото

День всіх святих не за горами… Напевно, саме зараз настав момент, коли варто задуматися над тим, як же відзначити цей моторошний свято. Ми готові розповісти, як святкують цей день у різних країнах світу.

1. Швеція

У Швеції Хеллоуїн почали відзначати лише в останнє десятиліття. Відразу ж після Хеллоуїна в цей день починаються шкільні канікули, тому для діточок це свято – черговий привід повеселитися.

2. Бангладеш

У цій країні в День всіх святих люди йдуть на кладовища і моляться за упокій душ своїх померлих родичів.

3. Японія

В Японії цей свято – насамперед грандіозна подія поп-культури, яка не має ніякого релігійного підтексту.

Замість Хеллоуїна японці відзначають фестиваль Обоно, також відомий як Мацурі або Урабон. Цей фестиваль присвячений духам предків.

4. Китай

У Китаї свято Хеллоуїн називають “Ден Цзе” і він проводитися щороку. В цей день китайці кладуть їжу та воду перед фотографіями своїх померлих родичів. У Діснейленді Гонконгу Хелловін відзначають, кожен рік закочуючи круту вечірку.

5. Філіппіни

А це Філіппіни. Тут, щоб віддати шану померлим родичам, люди повертаються в свої рідні міста. Люди йдуть від хати до хати, співаючи пісні про померлих душах і в обмін просять їжу або гроші.

6. Ірландія

Ірландія – батьківщина Хеллоуїна, тому очевидно, що тут це свято відзначають з суворим дотриманням всіх традицій. Багаття, ворожіння, прикраси будинку гарбузами – все це частина святкування Хеллоуїна на північному острові.

7. США

У кварталі Нью-Йорка під назвою “Грінвіч-Віллідж” кожен рік Хелловін відзначають яскравою і гучною костюмованої вечіркою.

8. Польща

У Польщі на Хеллоуїн, як і в Бангладеші, люди приходять на кладовища, щоб вшанувати пам’ять покійних.

9. Росія

У Росії люди влаштовують вечірки майже у всіх клубах, а головний акцент робиться на костюми і антураж свята.

10. Шотландія

У Шотландії Хеллоуїн почали відзначати ще в 16 столітті. Саме тут, як і в Америці, діє традиція ходити по домівках і збирати частування.

11. Мексика

У Мексиці Хеллоуїн називається Днем Мертвих (Dia de los Muertos). У цей день все змінюється: кладовище стає найпопулярнішим місцем у місті, а покійні оживають. У Мексиці ставлення до смерті не таке, як у нас, для мексиканців смерть – продовження життя, але вже зовсім інше. Жителі Мексики радіють настання Дня мертвих, так як тільки в цей день вони можуть “зустрітися” з тими, хто відійшов в інший світ родичами.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України