Життя

11 способів, як стати більш привабливим для оточуючих

Є такі люди, які завжди привертають вашу увагу незалежно від обстановки або оточення.

Чи бувало з вами таке, що ви сиділи і просто спостерігали за оточуючими, як раптом помічали того, хто виділявся серед натовпу і відразу ж залучав вашу увагу?

Є такі люди, які завжди привертають вашу увагу незалежно від обстановки або оточення.

Дивлячись на таких людей мимоволі починаєш думати, що їм живеться набагато легше, ніж іншим, і ви б дуже хотіли опинитися на їх місці. Хороша новина — це можливо!

Все що вам потрібно — дізнатися секрети привабливості. Не всі з них пов’язані із зовнішністю адже не обов’язково мати красиві блакитні очі або ідеальні риси обличчя щоб подобається людям. Іноді достатня поміняти свої звички і поведінку щоб стати більш привабливим і в цьому вам допоможуть наступні 11 радий.

1. Не приділяйте надто багато уваги своєму зовнішньому вигляду

Немає практично нічого відразливого ніж людина, яка зациклений на собі і своїй зовнішності. Люди, які здаються вам найбільш привабливими, зазвичай особливо не переживають щодо своєї зовнішності. Безсумнівно, вони будуть стежити за собою, але така турбота про собі і своєму зовнішньому вигляді не буде перетворюватися в одержимість.

2. Будьте готові спілкуватися з самими різними людьми в різній обстановці

Запамятайте: краса — в очах дивиться. Щось красиве і привабливе для одного, може здаватися зовсім непривабливим для іншого. Тому, дуже важливо вміти адаптуватися, а саме вміти підлаштовуватися під ситуацію і під оточуючих вас людей.

3. Будьте завжди впевнені в собі

Як тільки ви почнете вірити в свою привабливість, ви станете більш привабливими в очах оточуючих. Головне не забувайте, що впевненість у собі і зарозумілість — дві різні речі. Ви повинні бути впевнені в собі, але не до такої міри, щоб переставати помічати свої недоліки.

В свою чергу, існує тільки три типи жінок в природі…

4. Займайтеся спортом

Дотримуючись здорового способу життя ви зможете не тільки стати більш привабливі фізично, а також поглянути на життя зовсім по-іншому. Завдяки підвищеному рівню ендорфінів, ви будете випромінювати щастя і радість і це не залишиться непоміченим.

5. Працюйте над своєю дикцією

Людина з добре розвиненою дикцією знає, як ефективно спілкуватися, а також виглядає більш привабливим. Якщо ви попрацюєте над своєю дикцією, ви будете справляти враження впевненого в собі і в своїх словах людини і навколишнім захочеться вас слухати.

6. Посмішка, посмішка й ще раз посмішка

Заразіть оточуючих своїм щастям. Чим частіше ви посміхаєтеся, тім більше навколишні будуть до вас тягнутися. Перестаньте боятися своєї посмішки. Ви будете здивовані, наскільки привабливіше ви станете, якщо почнете частіше посміхатися.

7. Оточіть себе привабливими людьми

Наукові експерименти довели, що людина автоматично переймає собі звички і риси тих людей, які входять в його близьке оточення. Тут все просто: оточіть себе привабливими людьми і як результат – самі станете більш привабливими.

8. Носіть тієї одяг, в якій ви відчуваєте себе впевнено

Не варто носити ті, що вам не йде, навіть якщо це зараз в моді. Приміром, якщо вам йде одяг в стилі кежуал і вам у ній комфортно, не варто постійно носити одяг офіційного стилю. Залишайтеся самим собою і одягайтеся так, як подобається саме вам.

9. Читайте як можна більше книг

Люди, які люблять читати, здаються більш привабливими, ніж ті, які давно не брали в руки книгу. Чим більше ви читаєте, тим ширше стає ваш світогляд. Книги також змушують вас здаватися більш розумним, а в наш час, розум – це привабливо.

10. Будьте в курси останніх подій у світі

Слідкуйте за останніми подіями, які відбуваються в світі. Таким чином ви будете справляти враження розумної і соціально свідомої людини, що ніколи не буде зайвим.

11. Живіть таким життям, якій ви зможете пишатися

Остання порада: живіть життям тієї, яка вам подобається. Ви не зможете створити ілюзію привабливою життя як би сильно ви не старалися. Щоб справляти враження привабливого чоловіка, ви повинні жити так, щоб ви могли пишатися своїм життям.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України