Ми розглянемо причини, чому це відбувається і знайдемо способи змінити тенденцію і знайте мотивацію.
Скільки разів ви говорили собі, що щось зробите, але в результаті не робили, тому що не були достатня мотивовані? Ви просто викреслювали тренування, дзвінок другу, підготовку до іспиту або похід по магазинах з вашого списку справ, навіть не починаючи цим займатися.
1. Вони бачать тільки погану сторону у всьому, що відбувається.
Зазвичай, невмотивовані особистості вкрай песимістично ставляться до своїх шансів на успіх.
Психологи називають це низьким рівнем самоефективності, що є вродженою здатністю впливати на результат проекту або справи.
Існує безліч міфів про те, як з цим впорається, наприклад, що потрібно записувати свої цілі і просто представляти успіх. Останнє взагалі непродуктивно, тому що ви витрачаєте багато енергії на мріяння!
Як бути?
Секрет збереження мотивації до чесної оцінці своїх здібностей і майбутніх викликів. Іноді важка мета корисна, тому що вона підштовхує людину робити роботу краще. Ми докладаємо зусиль, тому що це приносити особисту користь.
2. Вони забувають про переваги та винагороди.
Багато невмотивованих людей відволікаються з-за дуже складних проблем. Вони думали про кров, піт і сльози, які проллють, досягаючи мети.
Вони забувають подумати про довгострокових нагороди і переваги, а це важливий елемент мотивації.
Як бути?
Кожен раз, коли ви втрачаєте мотивацію, уявіть собі нагороди, які ви намагаєтеся отримати. Часто святкуйте маленькі перемоги, щоб ви знали, що нагороди і переваги вже не за горами.
3. Вони ставлять перед собою нереальні цілі.
У діловому світі завищені цілі часто захищають, тому що вважають їх шляхом до успіху, оскільки вони порушують мотивацію. Дослідники і психологи нещодавно виявили, що це, насправді, не так. Це може викликати демотивацію, тому що проблеми такі складні і лякаючі.
Як бути?
Набагато кращий спосіб – розбити проект на маленькі частини, коли людина може бучити результат за значно менший період часу. Такий поділ дасть набагато більше мотивації, підбадьорюючи людину довести проект до кінця.
4. Вони не знають про міні-звички.
Коли вони думали про те, щоб отримати бажане, вони хочуть відразу ж зробити щось велике. Тому, коли їм не вдається, вони відчувають поразку і втрачають мотивацію. Вони не знають, що для досягнення чогось великого, потрібно щодня робити маленькі речі.
Як бути?
Є одна чудова книга, я її люблю; це книга Стівена Гайза «MINI-звички – MAXI-результати». В ній лежить проста ідея, яка допомагає боротися з демотивацією. Суть її в тому, щоб почати з однієї міні-звички і поступово прогресувати. Це може бути піднятися на один сходовий проліт в день, тобто на один пончик менше або написати абзац – у разі якщо вам важко писати. Ідея в тому, щоб використовувати силу особистих звичок для досягнення цілей життя.
5. Вони не використовують можливості.
Ви помітили, що невмотивовані люди часто говорять, що їм ніколи не щастить? Правда в тому, що вони ніколи не шукали можливостей, які б дали їм шанс на успіх, добробут і щастя. Секрет у тому, що можливості всюди, вони просто чекають, коли їх використовують. Їх не дають вам на блюдечку з блакитною облямівкою.
Як бути?
Використовуйте кожну можливість і ризикуйте. Навчіться виходити зі своєї зони комфорту. Пам ” ятайте, ви ніколи не будете готові, тому робіть це в будь-якому разі!
6. Вони не хочуть працювати важче.
Вони схильні думати про винагороду до того, як докладуть зусиль. Вони хочуть миттєву подяку ще до того, як докладуть старанно попрацюють. Доступ до Інтернету на робочому місці буде відволікати їх ще більше. Одне дослідження з’ясувало, що невмотивовані співробітники – це ймовірно більшість (64%), хто на роботі витрачає час на соцмережі.
Як бути?
Навіть найталановитіші люди важко працюють, щоб отримати те, що вони хочуть. Важка робота краще таланту, і так завжди.
7. Вони часто шукають винного.
Коли вони не отримують підвищення, то це завжди вина когось іншого. Те, що шлюб розвалився – не їх вина. Це була вина партнера, звичайно ж.
Суть в тому, що ви не можете контролювати те, що роблять або те, про що думали інші. Усвідомлення того, що це була в основному ваша вина, допоможе проаналізувати, що пішло не так, і допоможе уникнути цього підводного каменя в наступний раз. Як тільки ви це зробите, то знайдете мотивацію, щоб рухатися далі.
Як бути?
Беріть на себе відповідальність за те, що з вами відбувається. Коли ви усвідомлюєте, що повністю відповідальні за своє життя, то стаєте абсолютно вільні.
«Людина може багато разів терпіти поразки, але він не стані невдахою до тих пір, поки не почне звинувачувати в них когось іншого» — Джон Барроуз
Навчіться перестати скаржитися і почати брати відповідальність за своє життя.
8. Вони не знають, як використовувати свій час з розумом.
Існує безліч способів, як краще управляти годиною, але невмотивовані люди, як правило, витрачають його даремно. Вони не можуть ефективно складати графік і завжди відкладають справи на потім.
Годину еластично. Розтягуйте його, щоб вичавити з нього по максимуму. Як тільки ви підкорите проблему управління годиною, то станете більш вмотивованими, тому що зможете похвалити себе, що досягли того, що для більшості людей дуже важко. Хвалити себе за досягнення – хороший спосіб збереження мотивації.
Як бути?
Кращий спосіб для збереження мотивації, в тому, що стосується часу, це повторювати собі, що тільки ви самі можете контролювати свій час. Ніхто і ніщо не може зробити це за вас.
9. Вони не вірять, що талановиті.
Коли люди думали про всіх талантах і творчих якості, яких їм не вистачає, вони себе блокують і демотивують. Але, коли вони зосереджуються на своїх дійсних навички, таланти і якостях, вони стають набагато більш мотивовані. Негативні думки будуть тягнути вас вниз по жахливої спіралі. Позитивні думки допоможуть вам парити над натовпом.
Як бути?
Вірте в себе і свої таланти.
10. Вони покладаються на соцмережі.
Дослідження у використанні студентами соцмереж показало зменшення творчості, менше навичок практики написання та підвищення мультизадачності для таких студентів. Всі ці фактори призводять до погіршення оцінок і поганої успішності. Це може бути однією з причин, чому багато стають невмотивованими.
Всі схильні відчувати себе менш мотивованими із-за зовнішнього вигляду або успіху інших, хто хизується своїм статусом на Фейсбуці. Але зрілість приходити, коли ви перестаєте виставляти кожну деталь свого життя на Фейсбуці або в Інстаграмі.
Як бути?
Візьміть перерву від соцмереж.
Ще один хороший спосіб залишатися мотивованими – готуватися до перешкодам ще до їх виникнення. Це один з кращих способів боротьби з пеклом демотивації.
Знайте чому і міняйте це
З усіх цих причин, чому люди невмотивовані, яка найбільше підходить вам?
Знайте вашу причину демотивації і з’ясуйте, звідки вона береться. Годі відкладати справи на потім, зробіть перший крок до маленьких змін. Зробіть це маленька зміна щоденною звичкою і мотивація завжди буде при вас!