Омбудсмен України Денисова здійснює спроби потрапити до Олега Сенцова

Український омбудсмен Людмила Денисова не може потрапити в російську виправну колонію суворого режиму в місті Лабітнангі, де знаходиться Олег Сенцов. Денисову банально не пропускають навіть на КПП, при цьому кортеж російського омбудсмена Тетяни Москальковой спокійно пропускають на територію колонії. Людмила Денисова вирішила проявити характер і перегородила дорогу кортежу російського омбудсмена.

Коментуючи інформацію, український блогер Карл Волох зазначив, що вперше зараз серйозно звернула уваги на собі Людмила Денисова. Вона постала в новому образі, який раніше з нею ніяк не асоціювався. По-перше, у неї, всупереч інтелігентного вигляду, виявилися цілком міцні тестікули. По-друге, і найголовніше, дуже сподобалося, що Денисова не будує з себе скривджену баришню, а домагається будь-яким чином зустрічі з українськими політв’язнями президента Путіна. І робить в повному сенсі все від неї залежне, щоб врятувати Олега. Надарма у деяких нардепів були сумніви перед призначенням на посаду омбудсмена.

Карл Волох пише, дії другої сторони і шанси на успіх героя обговорювати не має сенсу – давно вже зневірився знаходити нові слова для опису чекістської ницості.

Comments

0 comments

One comment

  1. вони важають розмовляти на рівних з Україною нижче своєї гідності,ця імперська хвороба не скоро мине.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seven + 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh