Авторські статті

Омбудсмен України Денисова здійснює спроби потрапити до Олега Сенцова

Український омбудсмен Людмила Денисова не може потрапити в російську виправну колонію суворого режиму в місті Лабітнангі, де знаходиться Олег Сенцов. Денисову банально не пропускають навіть на КПП, при цьому кортеж російського омбудсмена Тетяни Москальковой спокійно пропускають на територію колонії. Людмила Денисова вирішила проявити характер і перегородила дорогу кортежу російського омбудсмена.

Коментуючи інформацію, український блогер Карл Волох зазначив, що вперше зараз серйозно звернула уваги на собі Людмила Денисова. Вона постала в новому образі, який раніше з нею ніяк не асоціювався. По-перше, у неї, всупереч інтелігентного вигляду, виявилися цілком міцні тестікули. По-друге, і найголовніше, дуже сподобалося, що Денисова не будує з себе скривджену баришню, а домагається будь-яким чином зустрічі з українськими політв’язнями президента Путіна. І робить в повному сенсі все від неї залежне, щоб врятувати Олега. Надарма у деяких нардепів були сумніви перед призначенням на посаду омбудсмена.

Карл Волох пише, дії другої сторони і шанси на успіх героя обговорювати не має сенсу – давно вже зневірився знаходити нові слова для опису чекістської ницості.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України