Життя

10 ознак того, що він не збирається на тобі одружитися

Ти вважаєш, що він той самий єдиний, і чекаєш, коли він зробить тобі романтичну пропозицію. Але чи має він такі ж почуття?

10 признаков, что он не собирается на тебе жениться

Ти вважаєш, що він той самий єдиний, і чекаєш, коли він зробить тобі романтичну пропозицію. Але чи має він такі ж почуття?

Може, він не може вирішити, чи хоче взяти тебе в дружини або немає, або взагалі уникає цієї теми. Може справа у вас, а може в ньому. Ось кілька вірних ознак того, що він не готовий сказати вам в рацсі «Згоден».

1. Він ухиляється від ваших запитань.

Коли ви питаєте, як він бачить ваше майбутнє, він уникає відповіді, відволікається або відмовляється обговорювати це? Якщо так, значить він не готовий і краще його не чіпати — це нічого не змінить.

2. Він не хоче з’їжджатися.

Значить, він не хоче переходити на новий рівень відносин і тим більше у нього в планах немає сім’ї.

3. Він говорити, що у вас і так все добре.

Він передбачає, що задоволений статусом ваших відносин, так що, мовляв, не проси більшого. Якщо він не поспішає говорити про весілля і родину, значить, його і так все влаштовує.

4. Він каже, що не поспішає заводити дітей.

Не кожен чоловік хоче дітей, але якщо він хоче, але каже, що не поспішає з цим — значить, він поки не планує ні весілля, ні сім’ю з вами.

5. У вас немає загального бюджету, і ви не знаєте, як він розпоряджається своїми грошима.

Не те щоб чоловік повинен звітувати. Але якщо він готується до створення своєї сім’ї, якщо він бачить у своїй дівчині майбутню дружину, то буде складати якийсь бюджет і обговорювати витрати.

6. Він не робить великих спільних покупок.

Він не хоче брати на себе хоч якусь відповідальність, бути чимось залежний вам, в разі чого.

7. Йому не подобається, що його друзі одружуються.

Коли хтось з його друзів говорить, що одружується, його реакція приблизно така: «О, ні, ми тебе втрачаємо! Ти влип по самі вуха!». Значить цей чоловік взагалі не готовий одружуватися, ні на кому.

8. Він тримає вас поруч, але не ставить пріоритет.

Він може витрачати на вас багато часу і навіть жити з вами, але він не планує з вами своє майбутнє.

9. Він не робить пропозицію.

З кожним роком на ваш день народження або річницю знайомства ви чекаєте цього. Але це все не відбувається. Та може не відбутися ніколи.

10. Ви заручені, але він не визначиться з датою.

Деякі парі можуть роками ходити зарученими. Значить, він просто ніяк не вирішиться, він не готовий або може навіть передумав.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України