Здоров'я

10 ознак того, що вам терміново необхідно підвищення по службі

Якщо нинішня посада вас вже не радує, і ви відчуваєте, що хотіли б зайнятися чимось більш складним і вимагає великої відповідальності, то вам обов’язково потрібно щось змінювати. Але як же точно зрозуміти, що професійне вигорання скоро накриє вас з головою? Ми підготували 10 ознак, які вже точно переконають вас у тому, що потрібно терміново натякати начальству на підвищення…

1. Начальство доручає вам вводити в курс справи новачків

Як тільки ваш бос доручає вам курирувати новоприбулих працівників, ви автоматично займаєте позицію “шановного” людини. Альо тільки не зазнавайтеся! І пам ” ятайте, якщо начальство доручає вам тренувати новачків, то вона вам довіряє і не сумнівається у вашій компетентності. Саме час замислитися про рух вгору по кар’єр єрних сходах!

2. Ви займаєте справжню посаду вже більше 2-х років

Якщо ви виконуєте одні і ті ж завдання вже третій рік, напам’ять ять вивчили кожен куточок офісу і стали постійним клієнтом кав’ярні неподалік від місця роботи, то настав час діяти.

3. Ваша зарплата менша, ніж середня зарплата колег на аналогічних посадах

“Поверніть мені все, що заборгували”

Просто ваше начальство вже знає, що ви досить стабільні, не збираєтеся міняти місце роботи, а також не прагніть до підвищення. Наша порада: будьте сміливіше і не бійтеся говорити з босом на такі теми.

4. Більшість ваших колег вже отримали підвищення

Не замислювалися, чому?

5. Ваша навантаження і час роботи збільшилися

“Дорогий, у мене купа роботи”.
З тих самих пір, як начальство стало вимагати від вас виконання все більшої кількості завдань, ви ходите по тонкій лінії між положенням робочої конячки і підвищенням. Не впадіть і дійдіть до кінця!

6. Ваш бос покладається на вас у справі управління компанією

“Це поправимо”.

Вам доручають вирішення вкрай важливих справ, а бос навіть радиться з вами в тих питаннях, які зовсім не належать до вашої посади.

7. Про вас чудово відгукуються як колеги, так і начальство

Ви здійснюєте найбільше продажів? А може бути вже не один місяць отримуєте звання “працівник року”? Тоді ваше підвищення не за горами!

8. Компанія, на яку ви працюєте, процвітає

Ви, як ніхто інший, знаєте про фінансовий стан компанії, в якій працюєте. Тому якщо вона розширюється, відкриваючи все нові й нові філії і збільшуючи оборот, то сміливо працюйте на підвищення.

9. У компанії ТІЛЬКИ ВИ володієте унікальними навичками

Якщо не ви, то хто? Ви знаходитесь в такому положенні, коли виконати певне доручення можете тільки ви, так як цього більше ніхто не вміє? Привід задуматися про винагороду своєї унікальності!

10. Ви вже отримували пропозиції про роботу на більш високій посаді від компаній-конкурентів

Можливо, саме у вашій компанії вас не особливо то і цінують, тримаючи вісь вже який рік на одній посаді, то вам варто сходити на кілька співбесід у компанії-конкуренти. За попит не б’ють, так адже?

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

4 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.