Авторські статтіФотогалерея

10 найбільш вражаючих світових рекордів

Перед вами добірка самих гідних рекордів світу. Хто знає, може ви коли-небудь зможете побити один з них?

1. Перша дівчина, яка відвідала всі країни світу

10 самых впечатляющих мировых рекордов 😱

Кассандрі Де Пеколь всього 27 років, але вона вже встигла відвідати ВСІ країни планети і поставити світовий рекорд. Під час своєї подорожі вона об’їхала 193 країни і ще три території зі спірним статусом (Косово, Палестина і Тайвань) і стала першою жінкою в своєму віці. Крім того, її подорож тривала всього 18 місяців і 26 днів, що робить Кассандру ще і самою швидкісною мандрівницею.

Більше детально про подорожі Кассандри ви можете прочитати тут.

2. Дівчинка з найвищим IQ

10 самых впечатляющих мировых рекордов 😱

Вона вирішила пройти тест Менса, щоб батьки перестали змушувати її вчитися.

Тест на IQ – це відносно точний спосіб визначення рівня інтелекту людини. Але отримати високий бал неймовірно складно. У 2016 році Кашмеа Уахи пройшла тест з результатом у 162 бали. Це означає, що дівчинка так ж розумна, як Альберт Ейнштейн і Стівен Хокінг. Чекаємо з нетерпінням, які великі відкриття вона зробить у майбутньому.

3. Найстаріший чоловік на Землі

10 самых впечатляющих мировых рекордов 😱

Книга рекордів Гіннесса привласнила титул найстарішої в світі людини француженці Жанні Луїза Кальман, дані про народження і смерть якої були офіційно підтверджені. Вона померла у віці 122 років 5 місяців і 14 днів у 1997 році. Жанна Луїза пережила всі найважливіші події сучасної історії, а також всіх своїх рідних і близьких.

4. Перша людина, що зробила мореплавання навколо світу поодинці

10 самых впечатляющих мировых рекордов 😱

Джошуа Слокум жив непростим життям звичайного моряка, але так було до тих пір, поки він не вийшов на пенсію і не зробив свою велику навколосвітню подорож. 24 квітня 1895 року у віці 51 року Слокум відправився в кругосвітнє плавання абсолютно один. Для орієнтування він вирішив не використовувати звичний для тих років хронометр і довірився навігаційному обрахунку. Він повернувся додому в 1898 році, пропливши 74 000 км і подолавши перешкоди, такі як зустрічі з піратами і найнебезпечніші бурі. Джошуа помер у морі із-за того, що навіть до старості не навчився плавати.

5. Знавець майже всіх існуючих мов

10 самых впечатляющих мировых рекордов 😱

Книга рекордів Гіннесса одного разу присудила це звання Зіаду Фазаху, який заявив, що знає 58 мов. Однак на телешоу, куди його запросили, він не зміг відповісти на елементарні питання на тих мовах, які він нібито дуже добре знав.

Іншим кандидатом на знання рекордсмена по знанню мов є німецький дипломат Еміль Кребс, який помер в 1930 році. Вважалося, що він знав 65 мов і вивчав ще 120! Особливо він хизувався своїм вмінням сказати на 40 різних мовах “поцілуйте мене в дупу”. Гідне знання для політика!

6. Чоловік, у якого більше всіх у світі дипломів про університетську освіту

10 самых впечатляющих мировых рекордов 😱

Його секрет? Він просто встає щодня о 3 ночі і починає вчитися…

Цього чоловіка вже точно можна назвати начитаним. 70-річний італієць Лусіано Байетти є володарем 15 дипломів про закінчення університету зі ступенем бакалавра і магістра. Вперше він потрапив у Книгу рекордів Гіннесса в 2002 році, коли отримав свою 8-му «корочку». Кількість дипломів його не зупиняє, тому на даний момент він вивчає харчову науку.

7. Самий молодий чоловік, який забрався на Еверест

10 самых впечатляющих мировых рекордов 😱

Джордан Ромеро не якийсь там ледачий підліток. У 2010 році він потрапив до Книги рекордів як самий молодий чоловік, що піднявся на Еверест (йому на той момент було 13). Тоді він поставив собі за мету побувати на “Семи вершинах”, тобто на семи найвищих горах світу. Він завершивши свою місію в 2011, піднявшись на масив Вінсона в Антарктиді. Так він став наймолодшою людиною, що побувала на семи найбільших вершинах світу у віці 15 років всього за 5 місяців і 12 днів.

8. Максимальна кількість рекордів Гіннесса

10 самых впечатляющих мировых рекордов 😱

На цьому фото зображений рекорд Ашріти Фурман, який простояв на фітболі протягом 2 годин 16 хвилин і 2 секунди.

Цей чоловік є володарем цілого ряду незвичайних рекордів світу, серед яких рекорд найбільшої кількості світових рекордів. Занадто багато рекордів в одному реченні? Що поробиш, адже так воно і є! Свій перший титул Фурман отримав у 1979 році, коли він скоїв 27 000 стрибків з бавовною руками над головою. З тих пір він подорожував по світу і отримав ще майже 200 сертифікатів від колегії Книги Гіннесса. Серед інших у Фурмана рекорди за максимальну кількість присідань на Ейфелевій вежі, за найбільше число перекидів вздовж шляху стрибків прославленого американського революціонера Підлоги Ревірі і рекорд за найвищу швидкість впродовж цілої милі (1,6 км) стрибання на базі ячі-кенгуру по Великій Китайській стіні.

9. Найшвидший читець у світі

10 самых впечатляющих мировых рекордов 😱

А ви знали, що пан Пік був прототипом головного персонажа з фільму «Людина дощу»?

Кім Пік – чоловік із серйозним фізичним недоліком і одночасно з унікальними навичками. Він цитує практично все коли-небудь прочитане. Одного разу Кім продемонстрував читання двома різними очима двох паралельних сторінок. Після такого читання Піку перевірили, і він з точністю до 98% відтворив прочитаних текст.
Кім народився без мозолистого тіла – сплетіння нервових волокон, яке сполучає півкулі мозку. Досі ніхто не в змозі пояснити навички «мегаученого» з таким непростим захворювання.

10. Перший одиночний політ навколо Землі

10 самых впечатляющих мировых рекордов 😱

Вайлі Пост був відомим льотчиком у 1930-х роках, побив багато рекордів. Один з найбільш знаменитих – подорож навколо планети за 7 днів, 18 годин і 49 хвилин. Всю відстань він пролетів на моноплані під назвою Вінні Мей з допомогою автопілота і компаса. Всупереч технічним проблемам, Посату вдалося на цілих 10 годин побити свій попередній рекорд, коли він відправився в сходжу подорож з напарником. Як не сумно, але легендарний пілот загинув в авіакатастрофі в 1935 році разом зі знаменитим американським коміком Віллом Роджерсом

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.