Авторські статтіФотогалерея

10 найдорожчих брендів світу. Фото

Компанія BrandZ Мілворда Брауна опублікувала рейтинг з 10 найдорожчих брендів світу, як повідомляє лондонській Business Insider. Пропонуємо ознайомитися з поточним рейтингом і динамікою зміни за минулий рік.

10. IBM

Ціна бренду: $86.2 млрд

Зміна за останній рік: -8%

Місце у минулорічному рейтингу: 4

Що сталося: Компанія почала інвестувати у своє майбутнє, особливо в систему Watson, чия робота спрямована на охорону здоров’я, освіту, торгівлю і розважальну сферу. Планується до відкриття найбільше цифрове агентство IBM iX. Це забрало більшу частину активів компанії, а прибутки від нових проектів поки немає.

9. McDonalds

Ціна бренду: $86.6 млрд

Зміна за останній рік: +9%

Місце у минулорічному рейтингу: 9

Що сталося: mcdonald’s зробив безліч поліпшень якості обслуговування, особливо відзначений звіт про підвищення якості роботи McDrive, а так само в роботі над McCafe, орієнтованого на любителів здорового харчування, що підтримують те, що називається стилем життя.

8. Verizon

Ціна бренду: $93.2 млрд

Зміна за останній рік: +8%

Місце у минулорічному рейтингу: 7

Що сталося: Verizon збільшив оборот на $4.4 млрд від запуску ресурсу AOL у 2015. Так само у жовтні було запущено вигідний мобільний додаток Go90, орієнтований на відео-стрімінг.

7. Amazon

Шеф Amazon Джеф Бизос (Jeff Bezos).

Ціна бренду: $98.9 млрд

Зміна за останній рік: +59%

Місце у минулорічному рейтингу: 14

Що сталося: Amazon визнаний найбільш швидкозростаючою компанією. Новий сервіс дозволяє скорочувати час доставки до однієї години. У тому числі за рахунок використання дронів.

6. Visa

Ціна бренду: $100.8 млрд

Зміна за останній рік: +10%

Місце у минулорічному рейтингу: 5

Що сталося: Visa — єдина фінансова компанія, яка потрапила в топ-10. Зміни відбулися за рахунок збільшення рекламної підтримки спортивних змагань, насамперед FIFA.

5. Facebook

Глава Facebook Марк Цукерберг (Mark Zuckerberg)

Ціна бренду: $102.6 млрд

Зміна за останній рік: +44%

Місце у минулорічному рейтингу: 12

Що сталося: найбільша соціальна мережа у світі продовжила активну комерціалізацію за рахунок надання інформаційної платформи для медіа-контентів, в першу чергу за рахунок запуску відео-стрімінгу. Зростання обороту послуживши і загальне зростання глобальної мережі.

4. AT&T

Ціна бренду: $107.4 млрд

Зміна за останній рік: +20%

Місце у минулорічному рейтингу: 6

Що сталося: компанія поглибила свою присутність на ринку за рахунок т. н. quad-play: чотирьох базових послуг з мобільного зв’язку, стаціонарної телефонії, інтернет-провайдингу та телебачення.

3. Microsoft

Ціна бренду: $121.8 млрд

Зміна за останній рік: +5%

Місце у минулорічному рейтингу: 3

Що сталося: Microsoft показав зростання за рахунок копіткої роботи над розвитком хмарних технологій, запуску програм Office 365 і установки Windows 10 більше, ніж 270 млн мобільних пристроїв по всьому світу.

2. Apple

Гендиректор Apple Тім Кук (Tim Cook)

Ціна бренду: $228.5 млрд

Зміна за останній рік: -8%

Місце у минулорічному рейтингу: 1

Що сталося: брак свіжих ідей і зайвий консерватизм компанії призвели до падіння продажів смартфонів і деякого просіданню її вартості. У той час компанія показала позитивні тенденції в роботі засушеного в Китаї еко-проекту Didi Chuxing.

1. Google

Ціна бренду: $229.2 млрд

Зміна за останній рік: +32%

Місце у минулорічному рейтингу: 2

Що сталося: гігантський ріст відбувся в основному завдяки безпрецедентному внеску у розвиток хмарних технологій. Лідер рейтингу обігнав Apple і не збирається здавати позиції і працює над сферою розваг і вкладає в інновації.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

5 − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.