10 найдорожчих брендів світу. Фото

Компанія BrandZ Мілворда Брауна опублікувала рейтинг з 10 найдорожчих брендів світу, як повідомляє лондонській Business Insider. Пропонуємо ознайомитися з поточним рейтингом і динамікою зміни за минулий рік.

10. IBM

Ціна бренду: $86.2 млрд

Зміна за останній рік: -8%

Місце у минулорічному рейтингу: 4

Що сталося: Компанія почала інвестувати у своє майбутнє, особливо в систему Watson, чия робота спрямована на охорону здоров’я, освіту, торгівлю і розважальну сферу. Планується до відкриття найбільше цифрове агентство IBM iX. Це забрало більшу частину активів компанії, а прибутки від нових проектів поки немає.

9. McDonalds

Ціна бренду: $86.6 млрд

Зміна за останній рік: +9%

Місце у минулорічному рейтингу: 9

Що сталося: mcdonald’s зробив безліч поліпшень якості обслуговування, особливо відзначений звіт про підвищення якості роботи McDrive, а так само в роботі над McCafe, орієнтованого на любителів здорового харчування, що підтримують те, що називається стилем життя.

8. Verizon

Ціна бренду: $93.2 млрд

Зміна за останній рік: +8%

Місце у минулорічному рейтингу: 7

Що сталося: Verizon збільшив оборот на $4.4 млрд від запуску ресурсу AOL у 2015. Так само у жовтні було запущено вигідний мобільний додаток Go90, орієнтований на відео-стрімінг.

7. Amazon

Шеф Amazon Джеф Бизос (Jeff Bezos).

Ціна бренду: $98.9 млрд

Зміна за останній рік: +59%

Місце у минулорічному рейтингу: 14

Що сталося: Amazon визнаний найбільш швидкозростаючою компанією. Новий сервіс дозволяє скорочувати час доставки до однієї години. У тому числі за рахунок використання дронів.

6. Visa

Ціна бренду: $100.8 млрд

Зміна за останній рік: +10%

Місце у минулорічному рейтингу: 5

Що сталося: Visa — єдина фінансова компанія, яка потрапила в топ-10. Зміни відбулися за рахунок збільшення рекламної підтримки спортивних змагань, насамперед FIFA.

5. Facebook

Глава Facebook Марк Цукерберг (Mark Zuckerberg)

Ціна бренду: $102.6 млрд

Зміна за останній рік: +44%

Місце у минулорічному рейтингу: 12

Що сталося: найбільша соціальна мережа у світі продовжила активну комерціалізацію за рахунок надання інформаційної платформи для медіа-контентів, в першу чергу за рахунок запуску відео-стрімінгу. Зростання обороту послуживши і загальне зростання глобальної мережі.

4. AT&T

Ціна бренду: $107.4 млрд

Зміна за останній рік: +20%

Місце у минулорічному рейтингу: 6

Що сталося: компанія поглибила свою присутність на ринку за рахунок т. н. quad-play: чотирьох базових послуг з мобільного зв’язку, стаціонарної телефонії, інтернет-провайдингу та телебачення.

3. Microsoft

Ціна бренду: $121.8 млрд

Зміна за останній рік: +5%

Місце у минулорічному рейтингу: 3

Що сталося: Microsoft показав зростання за рахунок копіткої роботи над розвитком хмарних технологій, запуску програм Office 365 і установки Windows 10 більше, ніж 270 млн мобільних пристроїв по всьому світу.

2. Apple

Гендиректор Apple Тім Кук (Tim Cook)

Ціна бренду: $228.5 млрд

Зміна за останній рік: -8%

Місце у минулорічному рейтингу: 1

Що сталося: брак свіжих ідей і зайвий консерватизм компанії призвели до падіння продажів смартфонів і деякого просіданню її вартості. У той час компанія показала позитивні тенденції в роботі засушеного в Китаї еко-проекту Didi Chuxing.

1. Google

Ціна бренду: $229.2 млрд

Зміна за останній рік: +32%

Місце у минулорічному рейтингу: 2

Що сталося: гігантський ріст відбувся в основному завдяки безпрецедентному внеску у розвиток хмарних технологій. Лідер рейтингу обігнав Apple і не збирається здавати позиції і працює над сферою розваг і вкладає в інновації.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 + fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh