Найдивніші світові релігії, які існують сьогодні

У різні часи і епохи людям потрібно було обов’язково у щось вірити – це спрощувало життя, а також допомагало стійко переносити всі незручності. Так відбувається і сьогодні, але тут трьома головними релігіями справа вже не обмежується. Тому хочемо розповісти вам про самі дивні релігії, які багато людей сповідують в наші дні.

1. Раелізм

Раеліти – представники цієї релігії вважають що життя на Землі витворили вчені позаземної цивілізації. Рух засновано в 1973 році в Женеві французьким журналістом Клодом Ворілоном. Раеліти вважають, що безсмертя людини можна досягти з допомогою досягнення науки, а також покладають великі надії на клонування.

2. Саентологія

Саентологія – це релігія, що пропонує точний шлях, який веде до повного розуміння своєї духовної сутності. Представники цієї релігії вважають, що людина – це щось більше, ніж просто фізичне тіло і набір генів.

3. Субуд

Субуд – це духовна практика, згідно з якою всередині людини починає протікати процес, що втілює більш глибоке життя. Прихильники цієї релігії повинні дозволити процесу протікати усередині себе, а також слідувати йому.

4. Рух принца Філіпа

Цей релігійний рух існує на острові Танна в Вануату. Його представники вважають принца Філіпа, чоловіка королеви Великобританії Єлизавети II, божественною істотою.

5. Агхори

Агхори – це індуїстська аскетична релігійна секта. Її представники практикують ритуальний канібалізм, вживають алкоголь, в ритуалах використовують людські черепи, а також медитують на місцях поховання трупів.

6. Церква НедоМудрого

Церква НедоМудрого – це пародійна релігія в Америці. Її послідовники висміюють послідовників іншої релігії, які вважають пророком Дж. Р. «Боба» Доббса – продавця в Америці 1950-х роках.

7. Дискордіанізм

Це ще одна пародійна релігія, але вона вже ототожнює хаос. Головне божество у цій релігії – Еріда-богиня розбрату в Стародавній Греції, яка підкинула яблуко розбрату на весілля Пелея.

8. Эфирійске Суспільство

Це всесвітнє духовне братство, яке було засновано в 1955 році західним йогом і доктором Джорджем Кінгом. Девіз даної релігії звучить так: “Беззавітне служіння – це коштовність в камені досягнення”.

9. Церква евтаназії

Головна мета цієї організації – відновлення природного балансу між людиною і іншими видами, що населяють Землю. Церква використовує проповіді, музику, театральні постановки, щоб вирішити проблему перенаселеності Землі.

З сайту церкви була вилучена інформація про методи самогубства після того, як у 2003 році 52-річна жінка наклала на себе руки, скориставшись одним з них.

10. Джедаїзм

Релігія під назвою “джедаїзм” заснована шанувальниками ідей фантастичної кіноепопеї Джорджа Лукаса «Зоряні війни». Багато вважають, що джедаїзм – це субкультура, але ніяк не релігія, оскільки у неї ще немає релігійної громади, а також культових дій.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fourteen + eighteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh