Війна РФ проти України

10 листопада відбулося прощання з 24-річною сержанткою Тетяною Алхімовою, яку ворог вбив на сході України. Фото

10 листопада Україна прощалася з молодшою сержанткою Тетяною Алхімовою. 24-річна дівчина з Херсонщини проходила службу в 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка. Вбита в зоні ООС кулею.

Варто зазначити, що штаб операції Об’єднаних сил про втрати серед українських військовослужбовців за суботу, 6 листопада, не повідомляв.

Як повдіомляють в Олешківська територіальна громада 24-річна Тетяна Алхімова – молодша сержантка окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка. Вона командувала відділенням безпілотних авіаційних комплексів взводу безпілотних авіаційних комплексів розвідувальної роти. До лав Збройних сил України вступила у 2019 році, для неї це була друга ротація на фронт.

Тетяна АЛХІМОВА народилась у 1997 році в с. Козачі Лагері. У 2019 році отримала вищу освіту у Херсонському державному університеті та була призвана на військову службу Каховським ОМВК Херсонської області.

Останнє місце служби – командир відділення безпілотних авіаційних комплексів взводу безпілотних авіаційних комплексів розвідувальної роти 57-ї ОМПБр імені Костя Гордієнка.

6 листопада під час виконання бойового завдання в районі проведення операції Об’єднаних сил на Луганщині Тетяна отримала кульове поранення несумісне з життям.

Щирі співчуття рідним і близьким загиблої.

Нагадаємо: Підполковник Прусов Руслан та майстер-сержант Федосеєв Вадим 12 листопада загинули на сході України

Наші серця наповнені смутком і болем. Ми втратили відважну землячку, а Україна – свою захисницю – патріота. Саме завдяки таким мужнім українським воїнам більша частина населення нашої країни має мирне небо і тверду віру в перемогу над ворогом, їм ми завдячуємо своїм життям.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України