Життя

10 життєвих заповідей щасливої жінки

Немає ніяких високих цілей, ідей або соціального замовлення. «Хорошим» дівчаткам ніхто не дає призів, і ховають їх на тому ж цвинтарі, що і «поганих». Ніхто не може говорити тобі коли народжувати, виходити заміж, робити кар’єру. Як виховувати дітей, як поводитися і як виглядати …

Як писав Фрідріх Ніцше, нещасним або щасливим людини роблять його думки. Керуючи своїми думками, ми управляємо своїм щастям …

Для щастя не потрібні якісь особливі моменти або спеціальні обставини, вважає психолог Олена Шпундра. Досить пам’ятати про деякі прості речі:

1. У світі мільярди чоловіків. Якщо відкинути тих, хто молодше 18 і старше 85, геїв, одружених, переконаних холостяків, збоченців, алкоголіків, ідіотів, принца Гаррі (він вже одружений) і папуасів Нової Гвінеї (вони далеко), то все одно залишиться пара-трійка мільйонів. На одну жіночу життя цілком вистачить. Пам’ятай про це, коли відчуваєш себе самотньою, незаміжньою невдахою. Навіть якщо тобі не підійде ніхто з цих двох-трьох мільйонів, ти завжди можеш з’їздити до папуасів в Нову Гвінею. А до того часу, як подорож закінчиться, принц Гаррі може розлучитися.

2. Чоловіки, правда, як тролейбуси – йде один, приходить інший. Поплакати про те, що тебе віроломно кинув черговий чоловік твоєї мрії можна в 10 хвилинних паузах між. Містером Біг № 3 і Містером Біг № 4.

3. Вихід завжди там же, де вхід. Як би нас не намагалися направити евакуаційні значки, вийти з проблеми можна так само, як увійшов в неї. Хоча попетляти і постраждати буває приємно. Ми ж дівчинки.

4. Тіло у мене одне. Іншого вже ніколи не буде. Думай про це, коли захочеться поскаржитися на маленьку груди, криві ноги і обвислі дупу. У мене взагалі є груди (відразу дві), ноги (теж дві) і деякий запас часу, який дозволяє відслідковувати зміну пружності мого заду. А хтось красивий, з довгими ногами і тугий попою помер в 25.

5. Особа у мене теж одне. Красивим його робить не природа, вік або пластичний хірург, а моя впевненість, розум і посмішка. Хоча непогано якщо природа з хірургом теж працюють. А вік не впливає на.

6. Люди завжди люди. Прощай їм слабкості і недосконалість. Ти теж така.

7. Відносини повинні бути симетричними і приємними. Але не з усіма людьми можна побудувати такі відносини. Навіть якщо ці люди твої родичі. Спробувати налагодити відносини завжди можна, але ти не повинна бути єдиною, кому це потрібно.

8. Немає ніяких високих цілей, ідей або соціального замовлення. «Хорошим» дівчаткам ніхто не дає призів, і ховають їх на тому ж цвинтарі, що і «поганих». Ніхто не може говорити тобі коли народжувати, виходити заміж, робити кар’єру. Як виховувати дітей, як поводитися і як виглядати. Все кладовища світу заповнені людьми, які думали що вони:

а) знають як треба;

б) можуть навчати інших, як треба.

Могли щось насправді одиниці, на зразок Ейнштейна, Чехова, Ахматової і Сальвадора Далі. Всі інші просто стрясали повітря «кодексами».

9. Майже все в житті – це вибір. Твій вибір. Не можна вибрати народження і смерть. Війну. Катастрофу. Нещасний випадок. Раніше було не можна вибрати форму носа або дупи, а тепер навіть вони коригуються. Як би ти не помилилася до, після завжди все можна виправити після. Поки ти жива.

10. Щастя – це теж результат вибору. Вольовий акт, який ти робиш кожен день, кожну годину, кожну мить. У будь-яких обставин і за будь-яких проблемах, ти кажеш собі «а я все одно буду щасливою». І там дивись, нещастя до тебе вже просто не прилипають. Їм зачепитися нема за що.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України