Фотогалерея

10 форм нігтів для ідеального манікюру

Натуральну форму нігтів сильно не зміниш, а вісь при нарощуванні можна попросити майстра зробити будь-яку форму. Але, щоб манікюр виглядав ефектно, потрібно вміти вибирати правильний дизайн.

1. Мигдалеподібна форма

Фото: @amur_nails

Мабуть, найпопулярніша на сьогодні форма. Підходить для середньої довжини нігтів. Назву отримала через свою схожість в горіхом. Дизайн виглядає вишукано і дає великий вибір для декоративного оформлення покриття. Мигдалеподібна форма виглядає вишукано на тонких пальцях, але не підійде тим дівчатам, які ведуть активний спосіб життя або займаються ручною роботою, друкують на клавіатурі — занадто тендітна форма.

2. Квадратна форма

Фото@manicure.nailsfoto

Ще один варіант, який користується попитом. Підходить як для манікюру на натуральних нігтях, так і з гелевим або акриловим покриттям. Надає доглянутість коротким нігтям і середньої довжини. На довгих виглядає стильно і святково. Головна умова для вибору квадратної форми — широке підставу нігтя. Одна з універсальних і міцних форм. Якщо руки доглянуті і гарної форми, то квадратні нігті виглядають ефектно з яскравим лаком.

3. Овальна форма

Фото:@anna.nails.berlin

Класичний манікюр. Закруглені краї роблять довгі нігті зручними в шкарпетці. Візуально витягує довжину пальців і кисті. Довга частина нігтя винна за формою повторювати заокругленість підстави нігтя. Підходить для французького манікюру. Виглядає елегантно і акуратно.

4. Сквоувал

Фото:@oliveandjune

Слово утворено від англійських square і ova — квадрат і овал. Простіше кажучи, це проміжна форма з трохи скошеними кутами довгих нігтів. Підійде тим, кому йдуть квадратні або овальні нігті, але в оригінальному оформленні. Форма сквоувал виглядає стильно, візуально подовжує пальці і до того ж практичні в шкарпетці. Не вимагає кітчевого дизайну — акцент робиться на незвичайній геометрії.

5. Стилет, або котячі лапки

Фото:@nailsbymei

Придуманий для сміливих і яскравих осіб, які люблять бути в центрі уваги. Епатажна форма занадто довгих і гострих нігтів, як правило, поєднується зі сміливим нейл-дизайном. Видовжену форму можна цікаво обіграти малюнком. Наноситися на вузькі нігті і тонкі пальці. Виглядає такий манікюр білі і ефектно, але абсолютно непрактичний, поламати довгий нігтик легко.

6. Кругла форма

Фото:@nailsbymei

Одна з базових форм для коротких натуральних нігтів. Зазвичай носять ті, хто не може похвалитися міцною нігтьової пластиною. Кругла форма практична. Урізноманітнити манікюр можна нейл-артом. При нарощуванні круглу форму теж можна надати, повторюючи контур кутикули.

7. Скошена

Фото:@reign_sim

Оригінальність ідеї в тому, щоб робити кінчик довгого нігтя скошеним. Яскрава і незвичайна форма для манікюру, яку обирають творчі особистості, які прагнуть до самовираження. Зріз вимагає певного дизайну, обігруючи геометричну форму. Візуально робить широку кисть вже й довше.

8. Пуанти, або балет

Фото:@manicure.nailsfoto

Форма нагадує пуанти балерини. Ще один різновид креативного нейл-арту. Робить кисть тонкої і аристократичним. Якщо додати епатажну довжину, то володарка такого манікюру точно не залишиться без уваги. Але форму можна зробити і на нігтях середньої довжини. Зараз це один з актуальних і популярних дизайнів.

9. Трапеція

Фото:@intrigo__dora

Край нігтя повинен бути ширше його заснування. Незвичайний манікюр вибирають модниці, що прикрашають нігті стразами, контрастними орнаментами і геометричними малюнками. Це як раз той випадок, коли без художнього оформлення манікюр втратить всю красу. Але в побутовому плані таку форму нігтів не можна назвати зручною, будуть заважати широкі краю.

10. Еджи, або лезо

Фото:@koriazhkinatatiana

Складний у виконанні, але надзвичайно ефектний. Назву цей вид дизайну отримав з-за схожості з лезом. Обсяг надається не тільки по довжині нігтя, але і по висоті — посередині робиться ребро. Така оригінальна форма вимагає геометричного оформлення, добре виглядає з манікюром в стилі френч.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України