Авторські статтіФотогалерея

Цікаві факти про улюблені мультфільми, які вас здивують

Ми вже не раз писали про цікаві факти, які ховаються за нашими улюбленими мультфільмами. Пропонуємо вашій увазі ще кілька з них.

1. Особа Аладдіна змальована з Тома Круза.

2. А портрет Аліси Мілано надихнув художників на створення Аріель.

3. Можливо, ви здивуєтеся, але у Шрека теж існував реальний прототип.

Ним став рестлер з Франції Моріс Тійе, який страждав дуже рідкісним захворювання, в результаті якого товщали кістки (особливо в лицьовій частині). Чоловік вмів посміятися над собою, домігся великих успіхів у спорті і вивчив п’ять іноземних мов.

4. Після прем’єри мультфільму “Король лев” Уолт Дісней отримав повістку в суд за “наклеп на гієн”.

5. До речі, раз вже почали про “Короля лева”, ви знали, що Муфаса і Шрам не були братами?

Про це згодом розповіли самі автори мультика, стверджуючи, що два леві жили лише в одному прайді. А за його законами постарілий ватажок поступається місцем більш молодого і сильного. Але, навіть знаючи це, люди досі плачуть під час перегляду сцени в ущелині.

6. Геркулес – єдиний персонаж, ім’я якого не грецьке.

Абсолютно всі герої мультика мають грецькі імена, в тому числі і боги. Слідуючи цій логіці, замість Геркулеса мав бі буті Геракл. Але творці картини вирішили, що римське ім’я героя більш пізнаване у світі, тому і залишили його.

7. Перша кучерява диснеївська принцеса з’явилася лише в 2012 році. Нею стала Меріда з “Хоробра серцем”.

Цікаво те, що Аріель теж повинна була мати красиво завиваються локони. Але в роки її створення комп’ютерна графіка не дозволяла цього зробити.

Наприклад, для появи кумедних 1500 завитків Меріди три роки створювався спеціальний симулятор. На створення сцени, де героїня знімає капюшон і локони її розлітаються, пішло два місяці.

8. Волани і намисто на курах з “Втечі з курника” потрібні не тільки для краси.

Вся справа в тому, що голови і крила птахів зроблені з пластиліну, а тулуба – з силікону з латексним покриттям. Стики між матеріалами художники замаскували оздобами.

9. Зате  Бебс у тій ж “Втечі…” справжній, як і лампочка в курнику №17, дискошар, петлі, на які підвішені вікна та двері.

10. Звертали увагу, що замок Чудовиська переповнений страшними статуями?

Виявляється, всі вони є попередніми варіантами Чудовиська.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України